otrdiena, 2012. gada 31. jūlijs

Premjers: laužot līgumu ar 'Vitronic', būs jādomā par fotoradaru nodrošināšanu uz ceļiem

Gadījumā, ja Iekšlietu ministrija (IeM) nolems lauzt līgumu ar uzņēmumu "Vitronic" par fotoradaru uzstādīšanu, IeM būs jānāk ar priekšlikumiem, kā nodrošināt fotoradaru klātbūtni uz ceļiem, žurnālistiem šodien sacīja valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (V).
Politiķis uzsvēra, ka ministrijai būs jānosaka skaidri kritēriji, kā šie fotoradari tiks izvietoti un kādas funkcijas satiksmes drošības uzlabošanai tiem jāveic.

Viņaprāt, saistībā ar fotoradaru izvietošanu nav problēmas ar līguma nosacījumiem. "Manuprāt, valstij šie līguma nosacījumi ir pietiekami izdevīgi. Es nezinu, kādas ir problēmas. Varbūt uzņēmējam tie nav pietiekami izdevīgi, ja uzņēmējs nav spējīgs šīs savas saistības savlaicīgi pildīt, vai arī tur ir kādas citas problēmas," teica premjers.
Dombrovskis uzsvēra, ka uzņēmumam ierosinātais tiesiskās aizsardzības process neko nemaina - jebkurā gadījumā "Vitronic" ir jānāk klajā ar priekšlikumiem, kā tas pildīs savas saistības, jo pretējā gadījumā IeM būs jālemj par līguma laušanu.

Jau ziņots, ka ņemot vērā radušos situāciju ar kreditoriem un "Vitronic Baltica un partneri" finansiālās grūtības, 26.jūlijā tiesā ir iesniegts pieteikums par tiesiskās aizsardzības procesa lietas ierosināšanu.

"Vitronic Baltica un partneri" ir pārliecināta, ka likumā paredzētā aizsardzība sniegs iespēju sekmīgi sakārtot attiecības ar kreditoriem un pabeigt sabiedrībai nozīmīgo publiskās un privātās partnerības projektu, kas kalpos par vērtīgu piemēru turpmākajiem sociāli nozīmīgiem publiskās un privātās partnerības projektiem Latvijā.

"Vitronic Baltica un partneri" paziņojumā presei teikts, ka fotoradaru ieviešanas projekts ir viens no pirmajiem publiskās un privātās partnerības projektiem Latvijā, kura mērķis ir plānotas valsts politikas īstenošana satiksmes drošības uzlabošanā. "Vitronic Baltica un partneri" ir izpildītājs valsts institūciju deleģētām funkcijām, uzņemoties arī papildu apgrūtinājumus, "kas iepriekš nav apzināti kā riski un kuros nav jūtams valsts institūciju un mediju atbalsts un izpratne".

Uzņēmums noraida pēdējā laikā publiskajā telpā izskanējušos pārmetumus par fotoradaru ieviešanu un aicina visas iesaistītās institūcijas kopīgi meklēt risinājumu. "Vtronic Baltica un partneri" arī apliecina "savu ieinteresētību pabeigt sabiedrībai nozīmīgo projektu".

Tiek atzīts, ka visi radari vēl nav uzstādīti, tomēr līguma neizpildei ir objektīvs pamatojums un tā nav "Vitronic Baltica un partneri" apzināta rīcība.

Valsts policijas vadība ir izteikusies par plānu lauzt sadarbības līgumu ar privāto partneri "Vitronic Baltica un partneri", kas savlaicīgi nav spējis izpildīt līguma saistības uz Latvijas ceļiem uzstādīt 160 stacionāros fotoradarus.

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP) uzskata, ka vēl ir pāragri runāt, ka līgums ar "Vitronic" tiks lauzts, jo uzņēmumam ir dots laiks, lai sniegtu savus paskaidrojumus un priekšlikumus situācijas risināšanai. Kozlovskis atzina, ka nav šaubu, ka tuvāko nedēļu laikā uzņēmums līguma saistības nevar izpildīt, bet esot jāsaprot, vai tas vispār ir spējīgs tās jebkad izpildīt.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

  Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

  Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus, mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus, izmantojot plašu aizdevuma produktu klāstu.

  Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām, ņemot vērā augsto interesi. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

  Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

  Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

  Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

  Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

  AtbildētDzēst