otrdiena, 2012. gada 24. jūlijs

Nolans oficiāli pagarina līgumu ar Latvijas hokeja izlasi


Kanādas speciālists Teds Nolans pagarinājis līgumu ar Latvijas hokeja izlasi, ar kuru šajā pavasarī pasaules čempionātā Stokholmā tika izcīnīta desmitā vietā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).
Līgums tika parakstīts uz vienu gadu līdz 2013. gada pasaules čempionāta beigām. Līguma nosacījumi paredz, ja Latvijas hokeja izlase 2013. gada februārī olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā izcīnīs pirmo vietu, automātiski līgums tiek pagarināts līdz 2014. gada pasaules čempionāta beigām.

Nolans līguma ietvaros ir plānojis konsultēt un sniegt padomus Latvijas U-18 un U-20 izlases treneriem pirms gaidāmajiem startiem pasaules čempionātos.
Pagājušā gada augustā ar Nolanu tika parakstīts līgums uz vienu gadu, kura laikā viņa vadībā Latvijas izlase 18 spēlēs izcīnījusi 8 uzvaras un piedzīvojusi 10 zaudējumus. Pasaules čempionātā Stokholmā Latvijas izlase septiņās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un kopvērtējumā ierindojās desmitā vietā, atstājot aiz sevis Šveici, Vāciju, Dāniju, Baltkrieviju, Itāliju un Kazahstānu.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase šī gada pasaules čempionātu noslēdza 10. vietā, kas ir labākais rezultāts pēdējo trīs gadu laikā, tomēr dotais uzdevums, kas bija iekļūšanas ceturtdaļfinālā, vienalga netika izpildīts.

54 gadus vecajam Kanādas speciālistam ir liela pieredze trenera amatā. Viņš ir strādājis ar tādām NHL komandām kā Bufalo "Sabres", Ņujorkas "Islanders", Hartfordas "Whalers". 1996./1997. gada sezonā, būdams Bufalo "Sabres" vecākais treneris ir saņēmis Džeka Adamsa balvu (Jack Adams Awards).

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru