ceturtdiena, 2012. gada 26. jūlijs

Mobilo sakaru operators Bite publisko 2. ceturkšņa rezultātus

Mobilo sakaru operators Bite šodien publicējuši šī gada otrā ceturkšņa darbības rezultātu apkopojumu. Kā Bite veicies? Par to lasiet Bite sagatavotajā paziņojumā!

Bites otrā ceturkšņa rezultāti

Noslēdzot 2012.gada otro ceturksni, Bites klientu pulks sasniedzis 444 tūkstošus cilvēku. Tas ir par 22% vairāk nekā pērn tajā pat laikā. Pie mums vietas vēl ir daudz – tā kā gaidām arī pārējos.
Lai arī mūsu klientu rēķini nav lieli, tomēr, pateicoties klientu skaita pieaugumam, otrajā ceturksnī mūsu apgrozījums sasniedzis 10 miljonus latu – tātad par 34% vairāk nekā pērn. Savukārt, peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas jeb kā tā tiek saukta mūsu grāmatvedībā – EBITDA otrajā ceturksnī ir 1,8 miljoni latu.

Kas vēl noticis aizvadītājos 3 mēnešos:

Suņa „vau-vau!” signālu, kas vienmēr atskan telefona klausulē, ja cilvēks zvana uz kādu paaugstinātas maksas numuru, atskanējis vairāk nekā 433 tūkstošus reižu. Starp citu, kad ieviesām šo servisu – daudzi jautāja „Vai jūs traki, ka ieviešat šādu lietu Latvijā? Jūs nopelnīt negribat?” Bet mēs izvelējāmies būt godīgi un mūsu klienti to novērtē.
Un jā – latviešiem patīk sekss! Karti, kurā uz Jāņiem atzīmējām vietas, kur Bitei zonas nav, izpētīja gandrīz 10 tūkstoši cilvēku, lai bez tramīga telefona zvana varētu nodoties papardes zieda meklēšanai. Tagad ar nepacietību gaidām marta mēnesi un demogrāfisko sprādzienu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru