trešdiena, 2012. gada 18. jūlijs

Kalniete: Žēl, ka neienāca prātā nofilmēt kā Dombrovskis EP stāstīja par krīzes pārvarēšanuSkaties, no kura stūra gribi – Latvija ir veiksmes stāsts, intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).

Viņa sacīja: «Žēl, ka neienāca prātā nofilmēt, kā Valdis Dombrovskis (V) [premjers] stāstīja par Latvijas krīzes pārvarēšanu Eiropas Parlamenta Tautas partijas frakcijas sēdē. Es esmu daudzus premjerus tur dzirdējusi, bet tik patiesu ieinteresētību no deputātu puses – nekad.»

Kalniete teikusi, ka Dombrovskim esot sarīkotas stāvovācijas.

«Viņa atbildes bija Dombrovska stilā – ļoti koncentrētas un precīzas. Mēs, četri Vienotības deputāti, bijām ļoti lepni par savu valsti un tās Ministru prezidentu. Tie, kas neaplaudēja Dombrovskim, bija grieķi un itāļi, ļoti rezervēti – franči. Bet pārējie aplaudēja vētraini,» stāstīja Kalniete.

Jautāta, vai Dombrovska komunikācija ar sabiedrību šķiet pareiza, Kalniete sacīja, ka viņš varētu mazliet vairāk izskaidrot savus lēmumus, taču atbalsts sabiedrībā liecinot, ka cilvēki kopumā pieņem viņa stilu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru