ceturtdiena, 2012. gada 12. jūlijs

Jaunā Rovio spēle būs pieejama uz Android un iOS ierīcēm jau rītNesen ziņojām, ka Rovio – kompānija, kas stāv aiz ļoti veiksmīgās Angry Birds mobilo videospēļu sērijas, drīzumā plāno laist klajā jaunu, cita rakstura spēli – Amazing Alex. Izrādās, ka nemaz tik ilgi vairs nebūs jāgaida, jo spēle Google Play Store un App Store aplikāciju veikalos kļūs pieejama jau rīt, 12. jūlijā! Rovio sola, ka vēlāk spēle parādīsies arī uz citām platformām, taču neko sīkāk kompānija vēl neskaidro.


Amazing Alex būs puzles un fizikas spēļu žanra krustojums. Veicot darbības ar 35 interaktīvajiem priekšmetiem, un novietojot tos attiecīgajās vietās, paturot prātā ķēdes reakcijas, jums būs jāuzveic 100 līmeņi. Ja ar tiem nepietiks, būs iespējams veido pašam savus līmeņus, un, domājams, ar tiem dalīties draugu starpā.

Rovio gan neatklāj to, cik spēle maksās, tiesa, ja par to vispār būs jāmaksā. Ņemot vērā Rovio mārketingu Angry Birds spēļu sērijā, domājams, ka uz iOS platformas spēle būs jāpērk, taču Android lietotāji to varēs dabūt pa brīvu, ja varēs pieciest reklāmas.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru