ceturtdiena, 2012. gada 19. jūlijs

Jau 284 apelācijas par centralizēto eksāmenu vērtējumuValsts izglītības satura centrs (VISC) ir apkopojis informāciju par saņemtajiem iesniegumiem, kuros izteikts lūgums pārskatīt centralizētajā eksāmenā saņemto vērtējumu. Pirmajā nedēļā, no 10.jūlija līdz 18.jūlijam, ir saņemtas 284 apelācijas, TVNET informēja VISC.

Visvairāk apelāciju ir saņemts par obligātajiem centralizētajiem eksāmeniem: latviešu valodu, angļu valodu un matemātiku. Vislielākais apelāciju skaits par kādu no izvēles centralizētajiem eksāmeniem ir saņemts bioloģijā.

Līdz 18.jūlijam saņemtās apelācijas VISC ir izskatījis paātrinātā kārtībā, to rezultāti apelāciju iesniedzējiem būs zināmi jau tuvāko dienu laikā. Tiem, kas apelācijas iesniegs no šodienas, 19.jūlija, rezultātus VISC paziņos noteiktajā kārtībā – mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas.

Pagaidām sūdzību skaits nav pieaudzis

VISC ir secinājis, ka, salīdzinot ar pagājušo mācību gadu, apelāciju skaits pagaidām nav pieaudzis.

Informāciju par to, vai kādam no apelētājiem ir mainīts saņemtais vērtējums, VISC sniegs tad, kad būs izskatītas visas šajā gadā saņemtās apelācijas.

Sūdzēties var mēneša laikā

Ja skolēnu neapmierina centralizētajā eksāmenā iegūtais vērtējums, mēneša laikā pēc sertifikāta izsniegšanas viņam ir tiesības rakstīt iesniegumu, kas adresēts VISC, ar lūgumu pārskatīt eksāmenā saņemto vērtējumu. VISC tiks izveidota īpaša apelācijas komisija, kas mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas to izskatīs un pārskatīs vērtējumu eksāmenā, lai pieņemtu lēmumu atstāt esošo vērtējumu vai mainīt to.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru