otrdiena, 2012. gada 3. jūlijs

«airBaltic» piedāvās papildus gandrīz pusmiljonu sēdvietu uz populāriem galamērķiem


Latvijas nacionālā aviokompānija «airBaltic», atsaucoties uz klientu pieprasījumu, jūlijā sāks piedāvāt vairāk ekonomiskās un pamata klases sēdvietas uz populāriem atpūtas galamērķiem Vidusjūras un Melnās jūras piekrastē, kā arī uz īsākiem reģionālajiem reisiem,  informēja  A/S «Air Baltic Corporation» Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.
Tādējādi «airBaltic» klientiem būs pieejamas gandrīz pusmiljons papildu sēdvietas gadā uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem.

«No mūsu klientiem vienmēr bijis augsts pieprasījums pēc populārajiem galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs. Lai uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem mēs varētu saviem klientiem piedāvāt vairāk sēdvietu katrā lidmašīnā, mēs rūpīgi izvērtējām, kāda ir proporcija starp ekonomiskās un biznesa klases sēdvietām mūsu piedāvājumā. Mēs esam ļoti rūpīgi pielāgojuši biznesa klasi un tās nosacījumus divdesmit populāros maršrutos, lai ekonomiskās un pamata klases ceļotājiem papildus piedāvātu gandrīz pusmiljonu sēdvietu gadā par pieņemamām cenām,» atzīmē «airBaltic» pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents Mihaels Grimme.

Papildu sēdvietas ekonomiskajās un pamata klasēs tiek ieviestas un biznesa klases nosacījumi tiek mainīti, sākot ar jūliju maršrutos no Rīgas uz Atēnām, Barselonu, Dublinu, Stambulu, Odesu, Simferopoli, Telavivu, Helsinkiem, Lapēnrantu, Palangu, Turku, Tallinu, Viļņu, Kauņu, Tamperi, Vāsu, Bergenu, Billundu, Olesunnu un Stavangeru.

airBaltic apkalpo vairāk nekā 60 galamērķus no savas mītnes bāzes Rīgā, Latvijā. No katra šī galamērķa airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz savu tīklu, kas aptver Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvos Austrumus.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru