trešdiena, 2012. gada 6. jūnijs

Stacionārie fotoradari izvietoti arī Salaspilī un GarkalnēUzņēmums "Vitronic Baltica un Partneri" uzstādījis stacionāros fotoradarus divās vietās Salaspilī un divās Garkalnē, portālu "Delfi" informēja uzņēmuma preses sekretāre Antra Gaile.
Salaspilī uzstādītās iekārtas jau nodotas ekspluatācijā Valsts policijai, līdz ar to šobrīd uz Latvijas ceļiem darbojas 25 stacionārie fotoradari.

Saskaņā ar līgumu "Vitronic Baltica un Partneri" jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība.
Jau ziņots, ka līgums starp valsti un konkursa uzvarētāju – "Vitronic Baltica" - paredzējis, ka uzņēmumam jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība jau šī gada sākumā. Šos plānus izjauca Latviajs Krājbankas krahs, jo uzņēmums tur zaudējis ievērojamus līdzekļus, tāpče radaru uzstādīšana aizkavējās.

Saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem fotoradarus piegādā un uzstāda trīs juridisko personu apvienība, kurā iekļauta AS "Vitronic Baltica", vācu kompānija "Vitronic Dr.-Ing.Stein Bildverarbeitungssysteme" un SIA "Komerccentrs DATI grupa".SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru