otrdiena, 2012. gada 26. jūnijs

Samsung cer līdz jūlija beigām sasniegt 10 miljonu pārdotu Galaxy S III viedtālruņu atzīmi
Galaxy S III ir Samsung viedtālruņu līnijas flagmanis, tiek paredzēts, ka līdz jūlija beigām šī ierīce būs pārdota 10 miljonos eksemplāru.

Kompānijas izpilddirektors, nesen uzstājies ar runu, kurā ziņojis, ka trešās paaudzes Galaxy S viedtālrunis apskatos saņem vispozitīvākos novērtējumus, salīdzinājumā ar divām iepriekšējām ierīcēm, tādējādi tiek sasniegti labāki tirdzniecības rādītāji, kas pēc Samsung uzskatiem līdz jūlija beigām ļaus sasniegt 10 miljono pārdotu Galaxy S III atzīmi, kā arī pieaugošus ienākumus.

Samsung viedtālruņu tirdzniecības rādītāji, līdz ar Galaxy S sērijas ierīču ražošanas uzsākšanu sāka un šobrīd turpina augt ievērojami, šīs gada pirmajā ceturksnī piegādāti 44.5 miljoni ierīču, kas ir par aptuveni 9 miljoniem vairāk, salīdzinot ar Apple iPhone.

Samsung Galaxy S III viedtālrunis ir aprīkots ar 1.4 gigahercu četru kodolu procesoru, kā arī viena gigabaita operatīvo atmiņu. Šīs komponentes darbina Android Ice Cream Sandwich operētājsistēmu. Par attēlu un video uzņemšanu parūpējas ierīces aizmugurē novietotā 8 megapikseļu fotokamera. Galaxy S III var lepoties ar 4.8 collu Super Amoled 1280×720 pikseļu displeju.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Labdien, dāmas un kungi!
  Laipni lūdzam NoviCap finanšu pakalpojumu sniedzējā.

  Vai jums steidzami nepieciešams finanšu izrāviens? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādu iemeslu dēļ? NoviCap piedāvā elastīgas aizdevuma iespējas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām.

  NoviCap piedāvā dažādas aizdevuma iespējas ikvienam, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, ar zemām procentu likmēm - 3% neatkarīgi no tā, vai tas ir biznesa aizdevums, personīgais aizdevums vai aizdevums medicīnas rēķiniem, algas dienas avanss, aprīkojuma finansēšana, hipotēkas aizdevums utt. Pakalpojums ir ātrs, drošs, uzticams. Lai iegūtu papildinformāciju par NoviCap aizdevuma piedāvājumu, sūtiet pastu, izmantojot || novicapserviceprovider@gmail.com || vai rakstiet mums vietnē WhatsApp pa tālruni: +31642117819.

  PAR NOVICAP
  NoviCap, kas dibināta 2015. gadā, ir viens no lielākajiem aizdevumu tirgiem pasaulē. Daudzi cilvēki, īpaši uzņēmumu īpašnieki, izmanto NoviCap bezmaksas tiešsaistes pakalpojumu, lai atrastu finansējumu, pārlūkojot vairākus aizdevumu produktus no mūsu plašā tīkla kreditēšanas programmām. NoviCap nodrošina finansējumu ātrā, elastīgā un caurspīdīgā veidā, vienlaikus piedāvājot profesionāliem ieguldītājiem iespēju ieguldīt īstermiņa aktīvos, kuru ienesīgums pārsniedz vidējo.

  Mēs esam ļoti ātri, uzticami un uzticami, un jūs varat aizņemties no 1000 līdz 50 miljoniem euro. NoviCap ir īstais uzņēmums, ar kuru sazināties, kad jums ir nepieciešams steidzams aizdevums.

  Ne vairāk tērējiet savu laiku, cenšoties saņemt aizdevumu no citām finanšu institūcijām vai stresaino banku apmeklējumu laikā. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

  Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz || novicapserviceprovider@gmail.com || Rakstiet mums vietnē WhatsApp pa tālruni: +31642117819

  AtbildētDzēst