pirmdiena, 2012. gada 4. jūnijs

Pabeigts bedrīšu remonts uz valsts galvenajiem autoceļiem


Līdz 1.jūnijam ir pabeigta brauktuves seguma defektu labošana uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem autoceļiem, kas atbilst A uzturēšanas klasei, informēja "Latvijas valsts ceļu" Satiksmes informācijas centrs.

Kopumā šopavasar jau ir saremontēti ap 215 tūkstošiem kvadrātmetru bedrīšu valsts autoceļu tīklā. Bedrīšu remonts uz pārējiem valsts autoceļiem visā Latvijas teritorijā turpināsies līdz 1.jūlijam,

Ceļu bedrīšu remonta pamattehnoloģija ir to aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju, kas ir universāla un īpaši piemērota ceļu segumiem ar augstu bojājumu pakāpi. Šo darbu vietās tiek noteikti īslaicīgie satiksmes ierobežojumi – darbu laikā to norises vietā lokāli sašaurina brauktuvi un ierobežo braukšanas ātrumu. Arī pēc darbu beigām, līdz iestrādātais materiāls iegūst gala īpašības, remontposmā nosaka maksimālā ātruma ierobežojumu 50-70 km/h uz periodu līdz 3 diennaktīm.

Lai nenodarītu kaitējumu savam un citiem automobiļiem, autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem, ievērojot atļauto braukšanas ātrumu, drošu distanci starp transportlīdzekļiem un noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru