pirmdiena, 2012. gada 18. jūnijs

Krievijas mediji pēc izlases neveiksmes publicē naida pilnus virsrakstus


Krievijas sporta mediji, reaģējot uz valsts izlases neiekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīra ceturtdaļfinālā, naidīgi vērsušies pret valstsvienības galveno treneri Diku Advokātu un visiem spēlētājiem
Kā ziņots, A apakšgrupas trešās kārtas spēlēs sestdien Čehija ar rezultātu 1:0 pieveica Poliju, bet Grieķija ar 1:0 pārspēja Krieviju, kas nozīmēja, ka ceturtdaļfinālu sasniedza komandas, kas pēc daudzu uzskatiem tika vērtētas kā vājākās šajā grupā - Čehija un Grieķija.

«Nelieši!!!»

«Jūs salauzāt mūsu sirdis,» vēsta tabloīds «Tvoj Deņ», rakstu ilustrējot ar attēlu, kurā divi velni maisa Advokātu un visu komandu lielā katlā, kamēr populārais laikraksts «Moskovskij Komsomoļec» nācis klajā ar vēl agresīvāku virsrakstu - «Nelieši!!!».

Tikmēr laikraksts «Sovetskij Sport» turnīrā notikušo raksturoja ar virsrakstu «Tukša vieta».

«Ej pie velna, Advokāt», piebilda «Tvoj Deņ», akcentējot, ka jau iepriekš bija zināms par izlases galvenā trenera pārcelšanos uz Nīderlandes klubu Eindhovenas PSV. «Spēlētāji domāja nevis par savas dzimtenes futbola prestižu, bet gan par saviem naudas bonusiem.»

«Kad fani riskē ar visu, lai neatstātu jūs vienus dīvainos stadionos, jums nav tiesību zaudēt, it īpaši šādā veidā,» piebilda laikraksts.

No tiem spēlētājiem, kuri jau svētdien atgriezās dzimtenē, smagāko kritikas devu saņēma komandas kapteinis Andrejs Aršavins.

«Viņa darbības laukumā parādīja ne tikai paša slinkumu - viņš vienmēr ir bijis slinks -, bet arī minimālas prasības pret savu sniegumu. Precīzāk sakot, prasību neesamību,» vēsta «Moskovskij Komsomoļec».

Valstsvienību nosauc par Buranovas vectētiņiem

Tikmēr laikraksts «Komsomoļskaja Pravda» izlasi nodēvējis par Buranovas vectētiņiem, tādējādi salīdzinot komandu ar Eirovīzijas dziesmu konkursā startējušo Buranovas vecmāmiņu ansambli.

Savukārt Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko centies ieturēt līdzsvarotāku pozīciju, izsakoties, ka iznākums rada vilšanos, tomēr visi spēlētāji ir centušies un darījuši, ko spējuši.

A apakšgrupā pēc trim spēlēm pirmo vietu ar sešiem punktiem izcīnīja Čehija, bet Grieķija ar četriem punktiem ieņēma otro vietu. Arī Krievijas izlase tika pie četriem punktiem, taču zaudējums savstarpējā spēlē pret Grieķiju to ierindoja trešajā pozīcijā. Polijas izlase turnīru noslēdza ar diviem punktiem.

Visas spēles noslēgušās B grupā, kur uzvaru ar maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem izcīnīja Vācija, bet tai ar sešiem punktiem sekoja Portugāle. Dānijas izlase izcīnīja trīs punktus, bet Nīderlande cieta trīs neveiksmes.

Līdz ar to Čehija ceturtdaļfinālā sacentīsies ar Portugāli, bet Grieķiju sagaida duelis ar Vāciju.

Pēc viena apļa turnīra ceturtdaļfinālā iekļūst katras grupas divas spēcīgākās vienības, bet finālspēle paredzēta 1.jūlijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru