ceturtdiena, 2012. gada 14. jūnijs

Krievija saņem bargu sodu par savu fanu uzvedību


Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) krievu līdzjutēju sarīkoto nekārtību dēļ Krievijas futbola izlasei piešķīrusi sešu punktu sodu 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, vēsta UEFA oficiālā mājaslapa internetā.
UEFA Disciplinārā komiteja piešķīrusi Krievijas izlasei sešu punktu sodu, taču šis sods ir nosacīts. Tas nozīmē, ka līdz EURO 2012 kvalifikācijas cikla sākumam Krievijai šis sods var tikt atcelts. Tāpat UEFA Krievijas Futbola savienībai piešķīrusi 120 000 eiro lielu soda naudu, jo šī gada Eiropas čempionāta A grupas pirmās kārtas spēlē Krievijas līdzjutēji uz laukuma uzmeta degošus priekšmetus.

Krievijas futbola izlases līdzjutēji šajā čempionātā vairākas reizes negatīvi izcēlušies. Piektdien, spēles laikā ar Čehiju viņi piekāva arī četrus Vroclavas stadiona brīvprātīgos palīgus, kā arī agresīvi uzvedās tribīnēs.
UEFA vēlāk paskaidroja, ka pagaidām Krievija sodīta par incidentiem mačā pret Čehiju. Lēmums pieņemts pēc foto un video materiālu rūpīgas izpētes.

Atgādinām, ka otrdien pirms 2012.gada Eiropas futbola čempionāta spēles starp Polijas un Krievijas izlasēm Varšavā notika krievu futbola līdzjutēju gājiens, kas iesākās mierīgi, bet noslēdzās ar pamatīgiem grautiņiem. Par šo incidentu UEFA lēmumu vēl nav pieņēmusi, bet šajā gadījumā lieta ierosināta arī pret Poliju, kuras fani provocējuši Krievijas līdzjutējus.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru