otrdiena, 2012. gada 26. jūnijs

HTC atkal nonākuši uzmanības centrā un atkal brāķa dēļ






Šajā reizē uzmanības centrā nonācis HTC One S viedtālrunis, kas sarežģītos tīkla apstākļos mēdz īsināt laiku pats sev spaidot Home pogu.





Šāda telefona īpašnieki ziņo, ka dažkārt novēro telefona uzvedību, kas atbilst vienam vai vairākiem Home pogas nospiedieniem. Šis efekts novērojams neatkarīgi no uzstādītā OS būvējuma.





HTC esot informēti par šo problēmu un gatavojot tai labojumu. Pašlaik pieejami divi risinājumi šai problēmai. Pirmais risinājums šīs problēmas skarto viedtālruņu lietotājiem ir izmantot 3G (WCDMA) tīklu, jo problēma galvenokārt novērojama lietojot 2G tīklu un parasti – vāja pārklājuma apstākļos. Otrais – nodot telefonu remontā vai uzreiz pieprasīt nomaiņu pret jaunu, likumā paredzētajā kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI



Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru