ceturtdiena, 2012. gada 28. jūnijs

CyanogenMod 9.0-RC1 “3. pušu” Android būvējums pieejams 37 ierīču modeļiem

Plaši zināmie Android izstrādātāji CyanogenMod prezentējuši uz Android 4.0.4 bāzes veidotā būvējuma CyanogenMod 9.0 1. relīzes kandidātu.

CyanogenMod komanda ir ļoti lepni par sasniegto, jo CM9 izstrādes procesā ielikts milzīgs darba apjoms. Atšķirībā no iepriekšējām CM versijām, kas lielā mērā auga pakāpeniski no agrākajiem CM būvējumiem, CM9 tika veidots izmantojot teju tikai idejas un pieredzi no iepriekšējām CM versijām.

Priekš CyanogenMod tika izveidots īpašs mūzikas atskaņotājs un palaidējs (launcher). Tika pārstrādāts veids, kā lietotāji piekļūst CyanogenMod iestatījumiem, izveidoti jauni papildinājumi.

Lai arī pašlaik CM9.0 RC1 saņēmis pavisam neliels ierīču klāsts, nākotnē sagaidāms, ka CM9 tiks pielāgots krietni lielākam klāstam agrāk ražoto ierīču, kas tiks atdzītas par tehniski gana spējīgām, lai nodrošinātu pietiekami labu veiktspēju CM9 darbināšanai.

Jābrīdina, ka lai arī versijas numura noslēgumā ir pievienoti simboli “RC1″, tomēr ir paredzamas problēmas dažādās ierīču funkcijās. Piemēram, visticamāk sagaidāmi kameras darbības traucējumi ierīcēm, kas vēl nav saņēmušas ražotāju veidotus Android 4 jauninājumus.

Kā vienmēr, jaunāko CyanogenMod versiju var lejupielādēt get.cm.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru