ceturtdiena, 2012. gada 14. jūnijs

Apple vēlas panākt Galaxy S III aizliegumu ASV


Nu jau pāris nedēļas pārdošanā ir Samsung viedtālruņu plejādes jaunais flagmanis Galaxy S III, kas nu ir kļuvis par Apple kārtējo uzbrukumu mērķi.
ekostā ābola kompānija vēlas panākt, ka tiek aizliegta Galaxy S III tirdzniecība ASV, jo pēc Apple domām šis telefons, tāpat kā vairākas iepriekšējo gadu ierīces pārkāpj divus Kalifornijas kompānijai piederošus tehnoloģiju patentus, vēsta Telegraph.co.uk.

Apple uzskata, ka jaunais Galaxy S III ASV būtu jāaizliedz, jo tas no iepriekšējo nesaskaņu subjekta - Samsung Galaxy Nexus - «būtībā atšķiras tikai ar korpusa krāsu».

Samsung jau ir izplatījis paziņojumu, ka uzskata Apple pārmetumus par nepamatotiem un pierādīs, ka Galaxy S III ir inovatīvs un atšķirīgs produkts.

Pēc Apple domām Samsung ir pārkāpuši patentus, kas attiecas uz vienoto meklēšanu un sistēmu, kas atpazīst un veic darbības, balstoties uz strukturizētiem datiem. Apple šobrīd pēta, vai nav pārkāpti vēl divi tam piederoši tehnoloģiju patenti.

Samsung Galaxy S III pārdošanai ASV jāsākas 21. jūnijā, un dienvidkorejiešu kompānija ir pārliecināta, ka minēto datumu mainīt nenāksies.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru