ceturtdiena, 2012. gada 28. jūnijs

Android 4.1 Jelly Bean ir klāt, satur vairākus nelielus uzlabojumusAndroid 4.1 tiek prezentēta kā ātrākā un pludenāk darbīgā Android versija, kas satur vairākus nelielus uzlabojumus, salīdzinot ar Android 4.0.

Galvenais uzsvars šīs Android versijas prezentācijā ir likts uz tās darbības pludenuma uzlabošanu. Lūk video, kurā parādīts Android 4.0 un 4.1 animācijas salīdzinājums, skatot tās palēninājumā.
Lai panāktu labāku veiktspēju un pludenāku darbību, Andoid 4.1 automātiski aktivizē maksimālo procesora veiktspēju, tikko lietotājs pieskaras ierīces ekrānam un pēcāk pielāgo to atbilstoši nepieciešamajai jaudai, lai samazinātu akumulatora enerģijas patēriņu.

Paziņojumu joslas jaunās iespējas – paplašināmi (atverami) un citos veidos interaktīvi paziņojumi

Android paziņojumu josla ir gana veiksmīgs izgudrojums un Android 4.1 tās iespējas tiek vēl vairāk uzlabotas. Android 4.1 ierīcēs ir iespējams veikt dažādas darbības uzreiz no paziņojumu joslas. Piemēram, kavējot sapulci, var izsūtīt visiem tās dalībniekiem informāciju par šo faktu, neatbildēto zvanu gadījumā var uzreiz veikt atzvanīšanu, var paplašināt paziņojumu, lai izvēlētos, kuru no nelasītajiem e-pastiem lasīt pirmo u.c.

Uzlabots darbs ar sīkrīkiem

Android 4.1 sākumekrānu pielāgošana kļuvusi vēl ērtāka – kad mēģini uz ekrāna novietot sīkrīku, visi uz ekrāna esošie objekti pārvietojas, lai atbrīvotu tam vietu. Ja ar to nepietiek, sīkrīks automātiski samazinās.

Foto uzņemšana un koplietošana

Android 4.0 padarīja fotogrāfiju uzņemšanu ātrāku un ērtāku, Android 4.1 sper nākamo soli, uzlabojot foto skatīšanas iespējas. Pārvelkot pār ekrānu var ātri pārslēgties no kameras uz tikko uzņemto fotogrāfiju sarakstu. Šajā sarakstā var ātri un ērti izdzēst mazāk veiksmīgās fotogrāfijas veicot žestu – pirksta pārvilkšanu pār ekrānu augšup. Ja kāda fotogrāfija tiek nodzēsta kļūdas pēc, dzēsšanu var atcelt nospiežot Undo pogu, kas parādās tūlīt pēc fotogrāfijas “izmešanas”

 Gudrāka tastatūra

Android tastatūras vārdnīcas kļūst gudrākas, piedāvājot līdzīgu funkcionalitāti, kā Swift Keyboard. Uzlabota balss atpazīšana – tagad ir iespējams diktēt ziņas tekstu arī laikā, kad ierīcei nav pieejams datu pieslēgums
.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru