piektdiena, 2012. gada 11. maijs

Zināma pirmā stacionārā fotoradara atrašanās vieta
Visticamāk visi simts fotoradari laikā uzstādīti netiks, jo tikai pirmdien sāka uzstādīt pirmo, kas atradīsies Krasta ielā 101, iepretī degvielas uzpildes stacijai «Statoil», ziņo Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma».

«Vitronic Baltica» preses sekretāre Antra Gaile «informēja,ka intensīvs darbs tuvākajās dienās turpināsies arī citās stacionāro radaru izvietošanas vietās, piemēram, otrdien, 8.maijā, darbs tiks turpināts divās vietās uz Dienvidu tilta. Kā tas paredzēts konkursa ietvaros, pirms stacionārajām mērierīcēm tiks uzstādītas arī brīdinošas ceļa zīmes. Informācija par to, kurās vietās tiks veikti būvdarbi, regulāri tiks papildināta.

Uzņēmums jau agrāk informējis, ka pati stacionāro radaru montāža ir pietiekami vienkāršs un relatīvi ātrs process, lielāko laika daļu fotoradaru uzstādīšanai aizņem projektu izstrāde un saskaņošana. Stacionāro radaru komplektu sastāvdaļu un papildu materiālu piegāde pašlaik notiek saskaņā ar grafiku. Šobrīd uzņēmums un sadarbības partneri ir iesaistījuši visus resursus un dara visu, lai izpildītu darbus saskaņā ar vienošanos ar pasūtītāju.


Saskaņā ar līgumu «Vitronic Baltica un Partneri» jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība. Plašāka informācija par radaru izvietošanas vietām ir pieejama Valsts policijas mājas lapā.

Plašāk skaties «Panorāmas» sižetā!


SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs: