piektdiena, 2012. gada 4. maijs

Vācijas hokeja izlases treneris Kolikers: Spēle ar Itāliju bija laba sagatavošanās cīņai ar Latviju


Vācijas hokeja izlases pirmā spēle pasaules čempionātā ar Itāliju bija laba sagatavošanās cīņai ar Latviju, uzskata Vācijas valstsvienības galvenais treneris Jakobs Kolikers.
Kā ziņots, piektdien aizvadītajā Stokholmas grupas spēlē Vācija pieveica Itālijas hokejistus ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

"Šī bija laba gatavošanās spēle nākamai cīņai ar Latviju. Protams, ka ir lietas, kas jāuzlabo, bet kopumā ar pirmo maču esmu apmierināts - rezultāts ir labs," pēc mača izteicās Kolikers. "Ir ielikts labs pamats un tagad rūpīgi gatavosimies nākamajam mačam. Itālijas izlase labi spēlēja aizsardzībā un mēs brīžiem netikām tai cauri. Nākamajā spēlē uzbrukuma zonā vajadzētu darboties vienkāršāk."
"Pirmajā trešdaļā nopelnījām vairākus noraidījumus, kas prasīja daudz spēka," secināja Itālijas valstsvienības galvenais treneris Riks Kornakja. "Diemžēl uzbrukumā neizmantojām iespējas gūt vārtus un piedzīvojām zaudējumu. Nekas traks nav noticis - turpināsim strādāt. Arī mums šis bija labs pārbaudījums."

Stokholmas apakšgrupā spēlē Krievija, Zviedrija, Čehija, Vācija, Norvēģija, Latvija, Dānija un Itālija.

Savukārt Helsinku apakšgrupā spēlē čempionvienība Somija, kā arī Kanāda, ASV, Šveice, Slovākija, Baltkrievija, Francija un Kazahstāna.

Kā ziņots, šīs grupas pirmajā mačā piektdien ASV izlase ar 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) uzvarēja Franciju.

Sākot ar šo gadu, pasaules čempionāta augstākajā divīzijā visas 16 komandas, ņemot vērā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangu, izkārtotas divās apakšgrupās, pa astoņām vienībām katrā. Tādējādi katrai valstsvienībai būs garantētas vismaz septiņas spēles.

Pēc viena apļa turnīra katras apakšgrupas četras spēcīgākās komandas savas grupas ietvaros aizvadīs ceturtdaļfināla cīņas, bet komandas, kas savā grupā paliks astotajā vietā, automātiski izkritīs uz pasaules čempionāta pirmo divīziju.

Čempionāts ilgs līdz 20.maijam.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru