trešdiena, 2012. gada 16. maijs

Sola atlīdzību tam, kas palīdzēs notvert fotoradara aizkrāsotāju
Šodien uz Dienvidu tilta uzstādītajam stacionārajam fotoradaram, visticamāk, izmantojot krāsas baloniņu, ir appūsti stacionārā fotoradara ietvara aizsargstikli.

«Vitronic Baltica» aicina atsaukties notikuma aculieciniekus, kuri varētu ziņot par vainīgajām personām un palīdzētu šo lietu atrisināt. Notikuma aculiecinieki par palīdzības sniegšanu tiks arī atalgoti,  sacīja uzņēmuma preses sekretāre Antra Gaile.

No rītdienas aculiecinieki par vandālisma gadījumiem, kas saistīti ar fotoradariem, ne tikai konkrēto appūsto stacionāro fotoradaru uz Dienvidu tilta.

Uzņēmums par notikušo ziņos arī Valsts policijai.

«Vitronic Baltica» norāda, ka šāda veida darbības šobrīd nekādā veidā neietekmē stacionāro fotoradaru darbību, jo tie vēl nav nodoti ekspluatācijā Valsts policijai. Stacionārie fotoradari sāks savu darbību tikai tajā mirklī, kad Valsts policija tos būs pieņēmusi no uzņēmuma.

Papildu ar krāsu appūstajam stacionārajam fotoradaram, līdz 16.maijam notikuši divi huligānisma akti pret pārvietojamajām mērierīcēm. Vienu pārvietojamo fotoradaru notrieca automašīna šā gada 19.martā Zolitūdes ielā, otru nogāza kājāmgājējs šā gada 30.aprīlī Garkalnes novadā, uz Rīgas-Siguldas šosejas. Par abiem notikumiem ir sākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 185.panta - par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko var piespriest brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru