ceturtdiena, 2012. gada 24. maijs

Rīgas lidostā ienāk jauna zemo cenu lidsabiedrība


No 3.jūlija starptautiskajā lidostā "Rīga" darbu uzsāks jaunā Spānijas zemo cenu lidsabiedrība "Iberia Express", kas lidos uz Spānijas galvaspilsētu Madridi. Reisi notiks divreiz nedēļā – otrdienās un sestdienās, portālu "Delfi" informēja Rīgas lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane.
Pievienojot saviem maršrutiem arī Mikonosu un Edinburgu, aviosabiedrība jūlijā noslēgs savu maršrutu tīkla izveidi, un vasaras programmā būs iekļauti pavisam seši Eiropas maršruti, kam septembrī pievienosies arī Amsterdama.

"Iberia Express" vadītājs Luis Gajego, norāda, ka "Iberia Express" "nodrošina labākos standartus un piedāvā pavisam jaunu jēdziena "ekspress" koncepciju".

"Spānija ir daudzu Latvijas ceļotāju iecienīts galamērķis, īpaši atvaļinājumu laikā. Tagad pasažieriem ceļojuma plānošana būs daudz ērtāka, jo uz Madridi būs iespējams aizlidot ar tiešo reisu," uzsver starptautiskās lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Maršrutā Madride – Rīga – Madride "Iberia Express" lidos no 3.jūlija līdz 15.septembrim.

"Iberia Express" ir "Iberia" meitasuzņēmums, kas veic lidojumus īsos un vidējos maršrutos un plāno noslēgt 2012. gadu ar vairāk nekā 20 gan vietējiem, gan Eiropas galamērķiem, 14 lidmašīnu floti un aptuveni 500 darbiniekiem. Aviosabiedrība nodrošina arī tiešos reisus savienojumiem ar "Iberia" tālo lidojumu tīklu.

"Iberia Express" ir vienpadsmit aviosabiedrību alianses "Oneworld" biedrs, kura saviem pasažieriem nodrošina 2000 lidmašīnu floti, kas veic 8500 lidojumus dienā uz 570 starptautiskiem galamērķiem 135 valstīs.

"Iberia Express" flotē šobrīd ir A-320 lidmašīnas, kuras tiek izmantotas lidojumos uz deviņiem vietējiem galamērķiem (Alikante, Malaga, Sevilja, Palma, Granada, Menorka, Vigo, Lanzarote un Ibiza). Atklājot jaunus maršrutus uz Fuerteventuru, Santjago de Kompostelu un La Palmu, galamērķu skaits jūnijā jau sasniegs divpadsmit.

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, no kurienes 17 aviokompānijas piedāvā doties uz 79 dažādiem galamērķiem.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru