trešdiena, 2012. gada 16. maijs

PČ Latvija noslēdz 10.vietā; zināmi visi ceturtdaļfināla pāri


Pasaules hokeja čempionātā otrdien pēc grupu turnīra beigām kļuva zināmi visi ceturtdaļfināla pāri, bet Latvijas izlase turnīru noslēdza desmitajā vietā.
Latvija pēc trešā "sausā" zaudējuma 0:4 pret Zviedriju ar sešiem punktiem Stokholmas grupas turnīru pabeidza piektajā vietā. Piektajā vietā Helsinku grupā, bet ar deviņiem punktiem bija Francija, kas tādējādi ieņēma devīto vietu kopvērtējumā.

Vēl čempionātā 11.vietu ieņēma Šveice, 12.vietu – Vācija, 13.vietu – Dānija, 14.vietu – Baltkrievija, bet Kazahstāna un Itālija atstās spēcīgāko divīziju. Nākamgad šo divu izlašu vietā Stokholmā un Helsinkos spēlēs Austrija un Slovēnija.
Tāpat Latvijas izlase sev ir nodrošinājusi 11.vietu pasaules rangā pēc šī gada pasaules čempionāta, līdz ar to arī tiesības rīkot vienu no 2014.gada Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīriem. Olimpiskajām spēlēm kvalificējas deviņas labākās komandas rangā, bet trīs nākamās savās mājās varēs rīkot kvalifikācijas turnīrus un cīnīties par vēl trīs ceļazīmēm.

Pēc grupu turnīra Stokholmā un Helsinkos zināmi ceturtdaļfināla pāru un nākamo spēļu grafiki. Ceturtdien, 17.maijā, Helsinkos pulksten 13:00 cīņu uzsāks Kanāda un Slovākija, bet pulksten 18:30 – ASV un Somija. Savukārt Stokholmā pulksten 15:45 spēlēs Krievija – Norvēģija, bet 21:15 – mājiniece Zviedrija tiksies ar Čehiju.

SAISTĪTIE RAKSTI1 komentārs:

 1. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā laikā
  - Saņemiet aizdevumu 24 līdz 48 stundu laikā
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Pieejama procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mums ir daudzu gadu darba pieredze
  -Jūsu aizdevuma darījums ir 100% drošs.
  - Un daudz vairāk gūst labumu

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo šis uzņēmums ir palīdzējis daudziem cilvēkiem un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad piesakāties Sunshine Financial Group, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lūdzu, rakstiet uz e-pastu vai Tālāk norādīto numuru, lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu.
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  Piemērots aizdevums visiem

  AtbildētDzēst