otrdiena, 2012. gada 8. maijs

Pārvietojamie fotoradari sodos ievākuši pirmo miljonuKopš jauno pārvietojamo fotoradaru darbības sākuma pērnā gada 21.novembrī kopumā vadītājiem sastādīti 52 624 protokoli par kopējo soda naudas summu 1 015 355 lati. Patlaban iekasēti 475 955 lati.

Saskaņā ar līgumu uzņēmumam «Vitronic Baltica un partneri» no piemērotajiem sodiem pienākas 35%.
Par neizpildītajām līguma saistībām joprojām uzņēmumam jāmaksā arī soda nauda, proti, par katru kavējuma dienu tiek aprēķināti 112,54 lati. Soda nauda tiek piemērota no pagājušā gada 21.novembra. Pēc aģentūras BNS aprēķiniem, uzņēmumam kopumā soda naudā noteikti apmēram 19 tūkstoši latu.

Jau ziņots, ka Valsts policija iepriekš uzdeva uzņēmumam «Vitronic Baltica un partneri» līdz 20.maijam izpildīt visas līgumā paredzētās saistības, proti, ieviest 160 stacionāro fotoradaru ietvaru, no kuriem 100 būs ar mērierīci, bet atlikušie darbosies kā mulāžas.

Jaunākā informācija gan liecina, ka «Vitronic Baltica un Partneri» sācis būvdarbus pirmā stacionārā fotoradara uzstādīšanai Krasta ielā 101, Rīgā, taču, ja arī uzņēmums laikā līdz 20.maijam neuzstādīs visus fotoradarus, atbilstoši noslēgtajam līgumam tam būs pāris mēnešu laika trūkumu novēršanai.

«Vitronic Baltica un partneri» 15 pārvietojamo fotoradaru uzstādīja pērn 21.novembrī, šogad janvārī ieviesti vēl 15, bet kopš 2008.gada Latvijā darbojas četri fotoradari, kurus savulaik iegādājās Valsts policija. Līdz ar to kopumā uz ceļiem atrodas 34 pārvietojamie radari.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru