pirmdiena, 2012. gada 14. maijs

Norvēģijas hokejisti ar 12:4 sagrauj Vāciju

Norvēģijas hokejisti svētdien Stokholmā ar neparastu rezultātu 12:4 sagrāva Vāciju pasaules čempionāta (PČ) spēlē vēl vairāk samazinot Latvijas izredzes kvalificēties ceturtdaļfinālam.
Pirmos no saviem trim vārtiem Patriks Tūresens guva jau 20. sekundē. Kad sestajā minūtē Norvēģija jau bija vadībā 3:0, Denisu Endrasu vācijas komandas vārtos nomainīja Dmitrijs Kočņevs, kurš gan nosargāja vārtus neskartus līdz perioda beigām, taču otrajā ielaida sešus.

Vācieši pirmos vārtus guva tikai tad, kad rezultāts bija jau 0:9. Trešajā periodā Endrass atkal stājās vārtos, taču izturēja tikai 44 sekundes, bet pie 3:12 viņu vēlreiz mainīja Kočņevs.
Stokholmas grupā, kurā dienas pirmajā spēlē Krievija ar 2:0 uzvarēja Čehiju, pēc sešām spēlēm Krievijai ir 18 punkti, Zviedrijai 15, Čehijai 11, Norvēģija 10. Latvijai pēc piecām spēlēm ir seši punkti un vēl jāspēlē pirmdien ar Dāniju un otrdien ar Zviedriju.

Vācijai sešās spēles ir seši punkti, Itālijai - divi, bet Dānijai viens punkts piecās spēlēs.