pirmdiena, 2012. gada 7. maijs

Nolans: Puiši demonstrēja lielisku sacensību garu


Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans pēc savas vadītās komandas uzvaras (3:2) pasaules čempionāta (PČ) otrajā spēlē pret Vācijas izlasi atzina, ka šis panākums nāca ļoti grūti, tomēr puišu lieliskais sacensību gars ņēma virsroku.

Latvijas spēlēs pasaules čempionātā
1. Latvija - Krievija 2:5
2. Latvija - Vācija 3:2
3. Latvija - Itālija 08.05.12. (pulksten 17:15)
4. Latvija - Čehija 10.05.12. (pulksten 21:15)
5. Latvija - Norvēģija 12.05.12. (pulksten 13:15)
6. Latvija - Dānija 14.05.12. (pulksten 17:15)
7. Latvija - Zviedrija 15.05.12. (pulksten 21:15)

Puišiem bija lielisks sacensību gars

«Man ļoti patika, kā komanda nospēlēja pirmajā periodā,» sacīja Nolans. «Īpaši jau jāizceļ puišu sacensību gars. Diemžēl otrā trešdaļa mums neizdevās kā vajadzētu. Spēles noslēgumā lieliski darbojās Miķelis Rēdlihs un Kaspars Daugaviņš, kuri palīdzēja izcīnīt panākumu. Tāpat svarīgus vārtus guva Aleksejs Širokovs.»

Šī bija smaga cīņa

«Par otro trešdaļu uzslavas pienākas Vācijas izlasei, kas smagi strādāja, lai izlīdzinātu rezultātu. Šī bija grūta cīņa. Šādās spēlēs uzvara nenākas viegli,» skaidroja Nolans.

Uzslavē Ķēniņa sniegumu

«Sākotnēji Ronaldam Ķēniņam bija grūti iejusties komandā, bet mēs zinājām, ka viņš var spēlēt daudz labāk,» atzina Latvijas valstsvienības treneris. «Šodien viņa darbība laukumā bija iedvesmojoša. Viņš ir Šveices čempions, tādēļ arī devās laukumā cīņas izskaņā. Puiši, kas ir izcīnījuši lielus titulus, zina, kā jāspēlē mača beigās.»

Tāpat Nolans bija izvairīgs un nevēlējās prognozēt, kad laukumā varētu doties rezerves vārtsargs Māris Jučers, jo pagaidām lieliski darbojās Latvijas valstsvienības pirmais numurs Edgars Masaļskis.

Turnīra atklāšanas spēlē Latvija ar 2:5 zaudēja spēcīgajai Krievijas izlasei, bet Vācija ar 3:0 pārspēja Itālijas komandu.

Nākamā spēle grupā Latvijas valstsvienībai būs otrdien pret Itāliju, kas svētdien pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja Dānijas hokejistus.

Jauns reglaments
Ar 2012. gadu tiek veikta jauna izspēles kārtība, komandas sadalītas pa astoņām divās grupās, kur katrai izlasei ir garantētas vismaz septiņas spēles. Iepriekš priekšsacīkstēs izspēlēja trīs mačus.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru