trešdiena, 2012. gada 16. maijs

Masaļskis atvairījis visvairāk metienu PČ grupu turnīrā


Latvietis Edgars Masaļskis pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrā, kas noslēdzās otrdien, atvairījis visvairāk metienu starp visiem vārtsargiem.
Sešās spēlēs, kurās Masaļskis devās laukumā, pa viņa vārtiem izdarīti 187 metieni no kuriem latvietis atvairīja 172. 91,98% atvairīto metienu ir septītais labākais rādītājs turnīrā. Vidēji mačā Masaļskis ielaida 2,65 ripas.

Tikmēr Latvijas izlases otrais vārtsargs Māris Jučers nospēlētajās 78 minūtēs un 13 sekundēs atvairīja 91,84% metienu.
Kā ziņots, Latvijas izlase pēdējās trijās čempionāta spēlēs nespēja gūt vārtus. Latvijas hokejisti "sausā" palika gandrīz 220 pēdējās minūtes, kas ir ilgākais šāds periods latviešiem pasaules čempionātu vēsturē.

Līdz ar to rezultatīvāko 30 spēlētāju vidū vairs nav neviena latvieša. Par rezultatīvāko spēlētāju Latvijas valstsvienībā kļuva jaunais uzbrucējs Miks Indrašis, kurš septiņās cīņās guva trīs vārtus un izpildīja divas rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka visus šos punktus Indrašis guva jau pirmajās trijās cīņās.

Ja pirmajās trijās pasaules čempionāta spēlēs Latvijas izlase kopā nopelnīja tikai desmit soda minūtes, tad pēc apakšgrupu turnīra noslēguma Koba Jass ar 27 soda minūtēm ieņem piekto vietu čempionātā. Kā ziņots, pēdējā mačā, kurā Latvija otrdien sacentās ar Zviedriju, Jass par kautiņa izraisīšanu saņēma noraidījumu uz 5+20 minūtēm.

Tikmēr 15.vietu čempionātā ar 14 soda minūtēm pašlaik dala Armands Bērziņš, bet Latvija kopā tikusi pie 85 soda minūtēm, kas ir septītais lielākais skaits.

Latvijas izlase realizēja tikai 5,61% metienu, kas ir otrs sliktākais rādītājs apakšgrupu sacensībās, apsteidzot vienīgi Itāliju.

Savukārt Latvijas hokejistu spēles vidēji apmeklēja 4517 skatītāju, kas bija 11.lielākais skaits.

Kā ziņots, šī gada pasaules čempionātu Latvijas izlase noslēdza desmitajā pozīcijā, finišējot par trīs vietām augstāk nekā pagājušajā gadā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru