piektdiena, 2012. gada 18. maijs

Malkins gaida sīvu cīņu ar Somijas hokejistiem PČ pusfinālā

Krievijas izlases uzbrukuma līderis Jevgēņijs Malkins paredz sīvu cīņu ar Somiju pasaules čempionāta (PČ) pusfinālā, piektdien informēja Krievijas Hokeja federācija.

Krievijas valstsvienībā ir laba gaisotne, un svarīgi, ka cits citu atbalsta un uzmundrina, cerīgi noskaņots par iekļūšanu finālā ir Malkins. Krievijas izlasē neesot problēmu ar disciplīnu, visi centīgi strādā, zina, ko darīt, un klausa trenerus.

«Pusfinālā mūs gaida somi ‒ nopietns pretinieks, pašreizējie pasaules čempioni, turklāt vēl mājās uz sava ledus.  Somiem ir vienmērīga komanda, un mēs zinām, ko no viņiem gaidīt. Noskaņojamies uz sīkstu spēkošanos,» sacīja Malkins, kurš pagaidām turnīrā guvis septiņus vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.
Malkins ir pārliecināts, ka uzbrucēju Aleksandra Ovečkina un Aleksandra Sjomina iekļaušanās izlasē pastiprināja Krievijas valstsvienību, un tās pretiniekus gaida vēl smagāki pārbaudījumi. Ceturtdaļfinālā krievi ar 5:2 pārspēja Norvēģiju, un izšķirošo pārsvaru pēdējā trešdaļā komandai palīdzējusi iegūt treneru norādījumu izpildīšana. Krievijas izlase sāka spēlēt vienkāršāk, vairāk saspēlējās, un spēle uzreiz pavērsās vajadzīgajā gultnē, pastāstīja Malkins.

PČ pusfinālu spēles notiks sestdien. Otrā pusfinālā tiksies Čehijas un Slovākijas valstsvienības.