piektdiena, 2012. gada 18. maijs

'Lursoft IT' apgrozījums pērn pieaug par 44%; peļņa – 1,521 miljons latu


Informācijas tehnoloģiju ( IT) izstrādes un informācijas pakalpojumu sniedzējs "Lursoft IT" pagājušajā gadā strādāja ar 2,4 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 44% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga trīsarpus reižu – līdz 1,521 miljonam latu, liecina datubāzē "Lursoft" publicētais finanšu pārskats.
"Lursoft IT" finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma pagājušā gada darbība atzīstama par sekmīgu. Kompānijas valde uzskata, ka uzņēmuma finansiālais stāvoklis pagaidām ir stabils, taču ir jāmeklē jauni tirgi un jāpiedāvā jauni pakalpojumi un to veidi, lai nesamazinātos apgrozījums.

Šogad uzņēmums plāno palielināt peļņu un šā rezultāta sasniegšanai tiek meklēti jauni noieta tirgi, kā arī plānots paplašināt pakalpojumu sortimentu. "Lursoft IT" valde uzskata – ja patērētāju pirktspēja nesamazināsies, uzņēmums turpinās sekmīgi attīstīties.
2010.gadā "Lursoft IT" strādāja ar 1,665 miljonu latu apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 437,7 tūkstoši latu.

"Lursoft IT" pamatdarbības veids ir datu apstrādes pakalpojumi un programmatūru izstrāde. Uzņēmums nodarbojas ar Latvijas Uzņēmumu reģistra kārtoto reģistru, daudzu citu datubāzu un pašu uzkrāto un izveidoto datubāzu informācijas izplatīšanu. Kompānijas pamatdarbības veids ir arī programmēšana.

"Lursoft IT" uz pusēm pieder divām Latvijas privātpersonām – Ainaram Brūvelim un Eināram Ernestsonam.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru