svētdiena, 2012. gada 6. maijs

Krievijai otrā uzvara pasaules čempionātā

Otro uzvaru pasaules čempionātā svētdien izcīnīja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 4:2 (0:0, 3:2, 1:0) pārspēja Norvēģijas vienību.
Krievijas hokejisti mača rezultātu atklāja spēles 22. minūtē, kad vairākumā ar spēcīgu metienu vārtus guva Pāvels Dacjuks, bet sešas minūtes vēlāk, atkal realizējot vairākumu, 2:0 panāca Deniss Deņisovs. Rezultatīvais otrais periods turpinājās, un 31.minūtē Mortens Asks norvēģiem vienus vārtus atguva, tomēr pēc divām minūtēm rezultāts bija 3:1, jo precīzs bija Nikolajs Kuļomins. Pēdējo trešdaļu krievi iesāka ar Aleksandra Perežogina vārtu guvumu, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Krievija ar 5:2 uzvarēja Latviju, bet Norvēģija ar 1:3 piekāpās Zviedrijai.
Abas šīs komandas spēlē B jeb Stokholmas grupā, kurā ir arī Latvija. Vēl šajā grupā ir Dānija, Vācija, Zviedrija, Itālija un Čehija.