ceturtdiena, 2012. gada 10. maijs

Kanādas hokejisti atspēlējas un pieveic Šveici

Pasaules hokeja čempionātā trešo uzvaru četrās spēlēs trešdien guva Kanādas valstsvienība, kas pēc zaudētiem vārtiem atspēlējās un ar 3:2 grūtā cīņā pieveica Šveici.

Helsinku grupā Kanādas kontā tagad ir desmit punkti un tā praktiski sev ir nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā. Savukārt Šveice ar sešiem punktiem saglabā ceturto vietu, tomēr vēl nevar būt droša par savu iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Mačā sākumā otrajā minūtē Damjēns Brunners guva šveiciešiem vārtus, līdz pat otrā perioda sākumam Šveice saglabāja vadību. Otrā perioda pirmajā minūtē Džons Tavaress izlīdzināja rezultātu, bet trešā perioda pirmajā minūtē Džordans Eberle izvirzīja vadībā jau kanādiešus.
Šveicieši gan nedomāja padoties un jau pēc trīs minūtēm Gorans Bezina vēlreiz līdzsvaroja rezultātu mačā. Neizšķirts saglabājās četras minūtes, kad uzvaras vārtus kanādiešiem guva Raians Geclafs. Pēdējā minūtē šveicieši nomainīja vārtsargu pret vēl vienu uzbrucēju, tomēr paglābties no zaudējuma neizdevās.