otrdiena, 2012. gada 29. maijs

23 stacionārie fotoradari fiksējuši teju 3000 pārkāpumus


Nepilnas nedēļas laikā 23 stacionārie fotoradari ir fiksējuši 2846 atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus, informēja Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte. «Visiem šiem pārkāpumiem vēl priekšā apstrādes process, kura beigās no šī skaitļa tiks atņemti pamatoti operatīvo transportlīdzekļu pārkāpumi, ārzemēs reģistrētu automašīnu pārkāpumi, tāpat tiks vērtēta fiksēto pārkāpumu kvalitāte un atbilstība citām nepieciešamajām prasībām».
24.maijā Rīgā un arī ārpus galvaspilsētas darbību sāka 23 stacionārie fotoradari. Šajā dienā tika parakstīts pieņemšanas-nodošanas akts par 23 stacionāro fotoradaru pieņemšanu. VP ir pārbaudījusi šo «Vitronic Baltica un partneru» izbūvēto stacionāro iekārtu ietvarus, pašas mērierīces, kā arī pakalpojuma kvalitāti, kas atzīta par atbilstošu. Pirms stacionārajiem fotoradariem atbilstoši valsts standartam ir izvietota ceļazīme «Fotoradari».

VP priekšnieks Ints Ķuzis tikmēr ir nosūtījis privātajam partnerim otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības.

Jaunie stacionārie fotoradari izvietoti: Babītes novadā, autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 16.kilometrs, Babītes novadā, autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 16.kilometrs, Olaines novadā, autoceļa A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene)) 14.kilometrs, Mārupes novadā, autoceļa A5 (Salaspils-Babīte) 30.kilometrs, Olaines novadā, autoceļa A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene)) 20,5.kilometrs, Jaunolainē, pretī mājai «Nāburdziņi», Ķekavas novadā, autoceļa P 89 (Ķekava-Skaistkalne) 4.kilometrs.

Rīgā, uz Salu tilta, Zaķusalā, izvietoti divi fotoradari, tikpat daudz arī uz Vanšu tilta un Dienvidu tilta. Vēl Rīgā fotoradars izvietots Krasta ielā 101 uz Zemitānu tilta, uz Vairogu tilta, kā arī Brīvības gatvē 363.
Autovadītāji stacionāro fotoradaru arī varēs manīt Ādažu novadā, autoceļš A1 (Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži)), Baltezerā, pie kapiem, Carnikavas novada Garciemā pie nama «Silenieki», Sējas novadā, autoceļš A3 (Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža), 4.kilometrs, pie Murjāņu sporta ģimnāzijas, Kocēnu novada Vaidavas pagastā, autoceļš A3 (Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (Valka)), 58,9.kilometrā, Brocēnu novada Blīdenes pagastā, autoceļš A9 (Rīga-Liepāja), 85.kilometrā, Mārupes novadā, autoceļš P132 (Rīga-Mārupe), 6,4.kilometrā un Olaines novadā, autoceļš A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene)), 28.kilometrā.

Kā ziņots, saskaņā ar līgumu «Vitronic Baltica un partneriem» jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru