piektdiena, 2012. gada 27. aprīlis

Tehnisku ķibeļu dēļ 'airBaltic' piektdien atcēlusi vairākus reisusTehnisku iemeslu dēļ nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" piektdien atcēlusi vairākus reisus, apliecināja lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane.

Lidosta "Rīga" piektdien informēta, ka vairāki reisi, gan no Rīgas, gan arī uz galvaspilsētu tiek atcelti. Lidsabiedrība kā iemeslu minējusi tehniskas problēmas, sīkāk tās nekomentējot, tāpēc Rinmane aicināja sīkāk par tām runāt ar pakalpojuma piedāvātāju.

Jautāta, cik tieši reisi ir atcelti, lidostas pārstāve precīzu skaitu neminēja, sakot, ka tie ir vairāk nekā trīs.

"airBaltic" mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka piektdien ir atcelti kopumā 11 reisi. Kompānijas Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags  gan sacīja, ka piektdien atcelti vien četri reisi maršrutos, kas savieno Rīgu ar Kopenhāgenu, Helsinkiem, Vīni un Palangu.

Pēc Vanaga sacītā, kompānijas mājaslapā kā atcelti reisi parādās arī tādi, kas iepriekš bijuši ieplānoti, bet kas atcelti jau pirms kāda laika maršrutu optimizācijas dēļ. "Tie ir virtuāli reisi, kas neeksistē, bet kas joprojām parādās sistēmā," skaidroja kompānijas pārstāvis.

"Tā [virtuālu, vairs neeksistējošu reisu parādīšanās] sistēmā ir kļūda, ko tuvākajā laikā novērsīsim," skaidroja "airBaltic" pārstāvis, piebilstot, ka patlaban galvenā kompānijas rūpe ir palīdzēt pasažieriem risināt neērtības, kas radušās saistībā ar reāli atceltajiem četriem reisiem.

Izmaiņu iemesls ir fakts, ka vairākām lidmašīnām vienlaikus neplānoti ieilga tehniskās apkopes. Kompānija atvainojas pasažieriem par šīm izmaiņām piektdienas lidojumu sarakstā. "airBaltic" iespēju robežās palīdz pasažieriem un piedāvāt alternatīvas ieplānotajam lidojumam, skaidro Vanags.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru