trešdiena, 2012. gada 4. aprīlis

Premjers neizslēdz līguma laušanu ar fotoradaru uzstādītāju


Premjers Valdis Dombrovskis neizslēdz iespējamību lauzt līgumu ar fotoradaru uzstādītāju «Vitronic Baltica un Partneri», ja tas nepildīs saistības un laikā neuzstādīs visus radarus.
«Ja piegādātājs pilnībā nepildīs saistības un neuzrādīs nekādu progresu, šādu iespējamību nevar izslēgt, taču tas nav mērķis,» trešdien LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja premjers.

Viņš uzsvēra, ka mērķis tomēr ir panākt, lai fotoradari tiek uzstādīti līdz 20 maijam, kā plānots.

Jau vēstīts, ka Latvijā kopš pērnā gada pakāpeniski tiek izvietoti fotoradari gan pārvietojamie, gan stacionārie, kuru galvenais uzdevums ir uzlabot satiksmes drošību. Daudz iedzīvotāju gan sūdzas, ka fotoradari tiek uzstādīti vietās, kur autovadītāji, piemēram, visbiežāk pārsniedz ātrumu, nevis kur reāli ir bīstamas situācijas satiksmes drošībai.

Satiksmes drošības uzlabošanai uz Latvijas ceļiem plānots ieviest gan stacionāros, gan pārvietojamos fotoradarus.15 fotoradari tika uzstādīti pērn 21.novembrī, janvārī ieviesti vēl 15, bet no 2008.gada Latvijā darbojas četri radari, līdz ar to kopumā uz ceļiem atrodas 34 pārvietojamie radari.

Uzņēmumam «Vitronic Baltica un Partneri» līdz 20.maijam Latvijā ir jāievieš atlikušie 130 fotoradari, tostarp 110 stacionārie.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru