svētdiena, 2012. gada 8. aprīlis

Kā paslēpj fotoradaru Spuņciemā ?Bildes uzņemtas piektdien ap plkst. 12 pa dienu Spuņciemā, netālu no Rīgas, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h. Fotoradars tiek nepārprotami slēpts, bet ja Valsts policija un SIA «Vitronika» uzskata, ka radars novietots tik tālu no ceļa braucamās daļas, lai ar auto to nenotriektu, tad kādēļ vēl jānovieto aiz kokiem.
Notriekt radaru varētu arī iebraucot pa nelielo celiņu uz kuras malas radars novietots, tā kā tas nav attaisnojums. Lai informētu par, manuprāt, izdarītu pārkāpumu, sazvanīju Valsts policiju pa tel.112, kur man paskaidroja, ka tas viņus neinteresē un man esot jāzvana pa telefonu 67208108, kas ir Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja tālrunis, bet, protams, tā kā ir brīvdiena nevienu sazvanīt neizdevās.


Tad sanāk, ka Latvijā nauda no cilvēkiem tiek praktiski izkrāpta, slēpjot fotoradaru, pie tam vēl vietā kur manuprāt nekāds satiksmes drošības apdraudējums nepastāv, bet neviena, kas to spētu novērst nav un dot kādu paskaidrojumu nav, arī Valsts policija pēc manas šīsdienas pieredzes nav kompetenta šajā jautājumā.

Valsts policijas mājas lapā arī ir minēts, ka «fotoradari tiks izvietoti bīstamo ceļu posmu vietās - tur, kur notiek avārijas ar bojāgājušajiem un cietušajiem, kā arī potenciāli bīstamajās vietās, lai šādas avārijas nepieļautu». Neesmu eksperts, bet par pamatotību uzstādīt fotoradaru attiecīgājā vietā var spriest katrs pats.


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru