piektdiena, 2012. gada 27. aprīlis

iPad tirdzniecību Latvijā sāk ar nelielu cenu karu


"Apple, Inc" jaunākā planšetdatora "iPad" oficiālās tirdzniecības sākšana Latvijā izraisījusi nelielu cenu karu starp abiem galvenajiem "Apple" produktu tirgotājiem, novēroja biznesa portāls "Nozare.lv".
"Apple" datoru, telefonu un citu ierīču tirgotājs "iDeal" visu jauno mobilā interneta lietošanai aprīkoto "iPad" modeļu cenu noteicis par diviem latiem zemāku nekā pie konkurenta - AS "Capital", kuram ir vairākas tirdzniecības vietas, kas piedāvā "Apple" ražojumus.

"iDeal" piedāvā jauno "iPad" ar 16 gigabaitu (GB) iekšējo atmiņu un trešās paaudzes (3G) mobilo internetu par 425 latiem, 32 GB modeli ar 3G par 495 latiem, bet jaudīgāko 64 GB un 3G modeli par 565 latiem. Cenas "Capital" mājaslapā ir attiecīgi 427 lati, 497 lati un 567 lati.

Cenas ir identiskas abiem tirgotājiem par "iPad" modeļiem, kurus var pieslēgt internetam tikai vietējā bezvada interneta (WiFi) zonā - 16 GB par 339 latiem, 32GB par 409 latiem un 64 GB par 479 latiem.

Jau ziņots, ka Latvijas interneta veikalos jauno "iPad" pirms oficiālās tirdzniecības sākšanas tirgo par cenu, sākot no 380 latiem, liecina portāla "www.salidzini.lv" informācija.

Mobilo sakaru operators "Tele2" jau no aprīļa sākuma sācis saviem klientiem piedāvāt iespēju uz nomaksu iegādāties vienu jaunāko "iPad" modeli - 16GB ar 3G pieslēgumu -, parakstoties uz dārgāko "Turbo" datu plānu. Šis modelis "Tele2" kopumā maksā 394,20 latus plus ikmēneša maksa par mobilo internetu 17,90 latu apmērā.

Kā ziņots, šodien, sākoties oficiālajai jaunā "iPad" tirdzniecībai Latvijā, pārdoti vairāki desmiti šo "Apple, Inc." planšetdatoru, taču viss noticis mierīgi, bez rindām, liecina tirgotāju sniegtā informācija.
Kad jauno "iPad" sāka tirgot ASV un vairākās citās valstīs no 16.marta, dažu dienu laikā tika pārdoti vairāk nekā trīs miljoni vienību.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru