otrdiena, 2012. gada 3. aprīlis

Aizkavējies 1.aprīļa joks no Google


Google laboratorijās nepārtraukti tiek ģenerētas jaunas idejas un attīstītas jaunas tehnoloģijas, un no tur strādājošajiem var sagaidīt daudzus un dažādus brīnumus.
Tādēļ arī nav pamata brīnīties, ka dažs labs ir uzķēries uz Google paziņojumu, ka Gmail vēstules turpmāk varēs rakstīt, izmantojot Morzes kodu. Nepieciešamību ieviest šo informācijas ievades metodi Google darboņi 1. aprīlim sagatavotajos, bet tīmeklī 2. aprīlī izceltajos video pamato ar to, ka viedtālruņos iebūvētās virtuālās klaviatūras ir ar pārāk mazām podziņām, kas stipri apgrūtina teksta rakstīšanu, īpaši jau cilvēkiem ar resniem pirkstiem.Gmail radošā komanda norāda, ka Morzes kods, kurā katrs burts un cipars ir aizstāts ar unikālu punktu un svītru kombināciju, ļauj atteikties no tradicionālās QWERTY klaviatūras un tā vietā izmantot tikai divas lielas pogas - vienu punkta un otru svītriņas ievadīšanai - un atsevišķu atstarpes pogu, kas ievērojami paātrina informācijas ievadīšanas procesu.

Kā norādīts 1. aprīļa video, ar Gmail Tap aplikāciju epastu var rakstīt pat neskatoties, turklāt īpaši progresīvi cilvēki var savā viedtālrunī uzinstalēt dubulto Gmail Tap aplikāciju, kurai punkta un svītras pogas ir gan ekrāna augšējā malā, gan apakšā un kas ļauj izmantot abu roku pirkstus un rakstīt divus epastus vienlaicīgi.

Vai, jūsuprāt, ievadīt tekstu tiešām būtu vienkāršāk ar Morzes kodu, nevis klasisko QWERTY klaviatūru?

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru