trešdiena, 2012. gada 21. marts

Saistībā ar incidentu starp autovadītāju un 'Vitronic Baltica' apsargu policijā sākts kriminālprocessSaistībā ar otrdien no rīta Rīgā, Zolitūdes ielā, notikušo incidentu starp kādu autovadītāju un fotoradarus izvietojošā uzņēmuma "Vitronic Baltica" apsargu policijā ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis sacīja, ka process sākts pēc Krimināllikuma 20.nodaļas - par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Par minēto incidentu abas tajā iesaistītās puses sniedzot pretrunīgas liecības. Autovadītājs otrdien stāstīja, ka viņš Zolitūdes ielā vēlējies nofotografēt fotoradaru. Šīs ierīces apkalpojošais darbinieks pret to iebildis, sabojājot fotografētāja automašīnas spogulīti. Kad šoferis bija nolēmis doties prom, viņa automašīnai ceļu nobloķējusi fotoradaru apkalpojošās firmas apsardzes automašīna, un apsargi draudējuši ar ieroci. Viņi neļāvuši autovadītājam doties uz darbu, likuši sēdēt automašīnā un gaidīt policiju.

Par notikušo autovadītājs ziņoja brīdī, kad tika gaidīta policija. Viņš pauda sašutumu par šādu apsargu rīcību, jo uzskata, ka nekādu pārkāpumu nebija izdarījis - vien vēlējies nofotografēt fotoradaru.

Turpretim "Vitronic Baltica" pārstāvis apgalvoja, ka minētais autovadītājs ar savu spēkratu mēģinājis uzbraukt fotoradaram. Tad uzņēmuma darbinieks mēģinājis iejaukties, taču šoferis izvilcis ieroci un draudējis, tādēļ arī izsaukta policija.

Sadovskis jau apliecināja, ka policijā ir reģistrēts konflikts starp "Vitronic Baltica" un autovadītāju, taču patlaban policija vēl tikai skaidro notikušā apstākļus. Policijas pārstāvis apstiprināja, ka pie automašīnas vadītāja atrasts šaujamierocim līdzīgs priekšmets.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru