otrdiena, 2012. gada 20. marts

Noticis konflikts starp šoferi un fotoradaru uzraugu; esot izmantots arī ierocisOtrdienas rītā ap plkst.9 Rīgā, Zolitūdes ielā, noticis incidents starp kādu autovadītāju un fotoradarus izvietojošā uzņēmuma «Vitronic Baltica» darbinieku. Radara uzraugs konflikta dēļ izsaucis apsardzes kompāniju, kas šoferim draudējusi ar ieroci, tāpēc tagad konflikta apstākļus skaidro policija.
Šodien aģentūrai LETA kāds autovadītājs pastāstīja, ka viņš Zolitūdes ielā vēlējies nofotografēt fotoradaru. Šīs ierīces apkalpojošais darbinieks pret to iebildis, sabojājot fotografētāja automašīnas spogulīti. Kad šoferis bija nolēmis doties prom, viņa automašīnai ceļu nobloķējusi fotoradaru apkalpojošās firmas apsardzes automašīna, un apsargi draudējuši ar ieroci. Viņi neļāvuši autovadītājam doties uz darbu, likuši sēdēt automašīnā un gaidīt policiju.

Par notikušo autovadītājs aģentūrai LETA ziņoja brīdī, kad tika gaidīta policija. Viņš pauda sašutumu par šādu apsargu rīcību, jo uzskata, ka nekādu pārkāpumu nebija izdarījis - vien vēlējies nofotografēt fotoradaru.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA apliecināja, ka policijā ir reģistrēts konflikts starp «Vitronic Baltica» un autovadītāju, taču patlaban policija vēl tikai skaidro notikušā apstākļus.

Par šodienas incidentu ir informēts arī Valsts policijas priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis, kurš aģentūrai LETA atzina: ja patiešām apstiprināsies autovadītāja sniegtā informācija, uzņēmuma darbiniekam būs jāatbild likuma priekšā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru