piektdiena, 2012. gada 23. marts

Latvijā jau pirmie Mavrodi finanšu piramīdas upuriLai arī policijā pagaidām nav saņemts neviens iesniegums no cilvēkiem, kas būtu cietuši, iesaistoties finanšu piramīdā «MMM-2011», publiski sāk izskanēt pirmās sūdzības par krāpšanu.
Piedāvā necerēti augstus procentus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis apliecināja, ka policijā neviens ar iesniegumiem pret «MMM-2011» nav vērsies, tikmēr piezvanīja kāds Ēvalds, kurš sevi dēvēja par uzņēmēju un sacīja, ka jūtoties apkrāpts.

Cerot uz peļņu, Ēvalds pirms desmit dienām «MMM-2011» kontos esot ieskaitījis 8000 ASV dolāru (ap 4000 latu), jo esot piedāvāti necerēti augsti procenti - 40%. Viņš esot pakļāvies arī citu savu paziņu rīcībai, daži no kuriem esot ieguldījuši uz pusi lielākas naudas summas. Ēvalds sazinājies ar cilvēkiem, kuri uzdevušies par «MMM-2011» pārstāvjiem Latvijā.

Kad pienākusi diena saņemt solītos procentus, Ēvaldam teikts, ka Latvijas banku sistēmas specifika neļaujot šos procentus samaksāt.

Ēvalds esot piedāvājies naudu pārskaitīt uz saviem banku kontiem Lietuvā vai Lielbritānijā, bet tad saņemtas citas atrunas - ka viņš esot pārāk daudz ieguldījis. Ēvalds iebildis, ka nekādu ierobežojumu jau neesot. Vārds pa vārdam, kamēr Ēvalds esot izslēgts no firmas sistēmas un nosaukts par krāpnieku. «MMM-2011» pārstāvis esot paziņojis, ka pārtrauc ar viņu sadarbību.

Cerētos procentus nesaņem

Ēvalds gan savu ieguldīto naudu pilnā apmērā ir saņēmis atpakaļ, taču cerētos procentus ne viņš, ne viņa paziņas neesot saņēmuši. Ēvalds uzskata, ka viņš ir apkrāpts. Policijā gan viņš nevērsīsies, jo neesot nekādu pierādījumu, ka viņš būtu aizdevis naudu uz kādiem procentiem - esot redzams vien bankas pārskaitījums.

Pirms lielās naudas ieguldīšanas darbīgie «ieguldītāji» esot pārbaudījuši piramīdas darbību un no mazām summām peļņu esot ieguvuši.

Jau ziņots, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) sācis administratīvo lietu par negodīgas komercprakses aizlieguma pārkāpumu finanšu piramīdas «MMM-2011» reklāmās, informēja PTAC pārstāve Sanita Gertmane.

Izkrāpj miljardiem dolāru

Jau ziņots, ka Mavrodi 90.gados no Krievijas iedzīvotājiem izkrāpa miljardiem dolāru.

SAISTĪTIE RAKSTI7 komentāri:

 1. Melot nevaiga Evaldam .... :D

  AtbildētDzēst
 2. "Publiski sāk izskanēt pirmās sūdzības par krāpšanu."
  EEEEEEEE NU kas tad tas sudzibas publicee publiski ?
  Juuus paši! A "Evalds" aizmirsis pieminet viņu paziņu vārdus :D Evald nu tu dod

  AtbildētDzēst
 3. Ēvalds pirms desmit dienām «MMM-2011» kontos esot ieskaitījis 8000 ASV dolāru ...

  Evaldam nekas vēl no sistemas nepienaacas jo Minimālais noguldijums iz 1 menesis un tas butu 20% depozits ...
  Evalds prasot naudu pēc 10 dienām to pašu naudu arī saņems protams atpakaļ ... nekādi procenti viņam nepienākas ! Viss ir pareizi !
  Ja Evalds butu noturējis naudiņu sistēmā to laiku uz cik ieguldija visu viņš butu saņemsis :)

  AtbildētDzēst
 4. "Курс" указан в той валюте, какого типа у Вас МАВРО. Для МАВРО-Д — в USD, для МАВРО-Р — в рублях и т.д.
  Оранжевым — текущие "курсы".

  "НОМ." в "курсе" продажи новых, сверхдоходных депозитных МАВРО означает, что "продать" их Системе можно пока только по номиналу. Вложили 100 рублей, снимаете досрочно — 100 рублей только и получите. Без всяких процентов.

  Напоминаю:

  20% -- нельготникам обычный вклад.
  30% -- нельготникам 3-х-месячный депозит, льготникам обычный вклад.
  40% -- нельготникам 6-и-месячный (полугодовой) депозит, льготникам 3-х-месячный депозит.
  50% -- нельготникам 12-и-месячный (годовой) депозит, льготникам 6-и-месячный (полугодовой) депозит; а также лотерейные МАВРО (размороженные) для льготников и нельготников.
  60% -- льготникам 12-и-месячный (годовой) депозит.
  45% -- нельготникам сверхдоходный 3-х-месячный депозит.
  55% -- нельготникам сверхдоходный 6-и-месячный (полугодовой) депозит, льготникам сверхдоходный 3-х-месячный депозит.
  65% -- нельготникам сверхдоходный 12-и-месячный (годовой) депозит, льготникам сверхдоходный 6-и-месячный (полугодовой) депозит.
  75% -- льготникам сверхдоходный 12-и-месячный (годовой) депозит.

  AtbildētDzēst
 5. Ēvald,

  Apciemo vēlreiz sergey-mavrodi.com mājaslapu, un izlasi noteikumus.
  Acīm redzami Ēvalda kungs ir izņēmis naudu pirms termiņa, un tādēļ arī viņam nekas protams netika samaksāts (%).

  IZLASIET VISUS NOTEIKUMUS VĒLREIZ PIRMS KAUT KUR IEGULDAT NAUDU!!! šajā gadījumā Ēvalda kungs un viņa čomaki paši ir kļūdijušies.

  AtbildētDzēst
 6. Sveicināti, dāmas un kungi! Vai jums steidzami nepieciešams personīgais aizdevums vai komerckredīti vai aizdevums, lai sāktu projektu vai iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums kādam mērķim? Ja jā, es ieteiktu jums sazināties ar Sunshine Financial Group, izmantojot {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} vai {WhatsApp: +447903159998}.

  Sunshine Financial Group ir visaptveroša finanšu pakalpojumu firma, kas ir apņēmusies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa finansiālos panākumus. Mūsu pielāgotās programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu augt, aizsargāt un saglabāt jūsu bagātību, nodrošinot personalizētus pakalpojumus un zināšanas.

  Iemesls, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar Sunshine Financial Group;
  - Lietot jebkurā laikā un vietā.
  - saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundās
  - Jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro
  - Nav slēptu maksu.
  - Subsidētā procentu likme 3%
  - Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
  - Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus

  Ja jums ir bijis tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no jūsu vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem, vairs neuztraucieties, jo mēs esam palīdzējuši daudziem cilvēkiem un organizācijām, kas ir saskārušies ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finansēšanas vajadzībām. Par visu procesu jūs parūpēsies.

  Ja jums nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet uz zemāk esošo e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas
  E-pasta kontaktpersona: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  WhatsApp kontaktinformācija: +447903159998

  AtbildētDzēst