trešdiena, 2012. gada 21. marts

Jaunais iPad karst vairāk nekā iPad 2New iPad testos atklāts, ka tas, veicot apjomīgas darbības, karst vairāk nekā tā priekšgājējs - iPad 2.
Pēc vairākkārtējām sūdzībām, ka intensīvas lietošanas laikā New iPad kļūst nepatīkami karsts, Amerikā populārais patēriņa preču testēšanas izdevums Consumer Reports veicis jaunā iPad testu un atklājis, ka, piemēram, 45 minūtes spēlējot spēli Infinity Blade II, kura rada lielu slodzi ierīces četrkodolu grafiskajam procesoram, aipads sakarst pat līdz 116 grādiem pēc Fārenheita (46,6 grādi pēc Celsija), vēsta Slashgear.com.
Šāda temperatūra tika izmērīta ierīcei ar Smart Cover, izslēgtu 4G LTE datu pārraidi un pieslēgtu barošanu. Identiskos apstākļos iPad 2 sakarsa par līdz pat 13 grādiem pēc Fārenheita mazāk, tas ir – līdz 40 grādiem pēc Celsija.
Savā vērtējumā Consumer Reports norāda, ka karstuma testā jaunais iPad bijis ļoti silts, taču uz īsu brīdi to paņemt rokās nav bijis nekomfortabli.

Tāpat šajā testā Consumer Reports eksperti atklājuši, ka jaunais A5X procesors intensīva darba apstākļos ēd vairāk enerģijas, nekā baterijai tiek atdots ar pieslēgtu barošanas vadu.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru