trešdiena, 2012. gada 21. marts

Draugiem.lv: pagaidām neviens nav nosaucis atbilstošu cenuLīdz šim ir bijuši neskaitāmi piedāvājumi iegādāties Draugiem.lv, bet neviens nav nosaucis atbilstošu cenu. Tomēr nav izslēgts, ka kāds atnāks un piedāvās summu, kas varētu būt interesanta, raidījumā Dienas Rīts sacīja sociālā portāla pārstāvis Jānis Palkavnieks.
Viņš arī pastāstīja, ka Draugiem.lv ir priecīgs par Facebook ekspansiju, kas liek tam sapurināties. Tāpat sociālais portāls plāno koncentrēties uz to, lai interneta televīzijas platformu Draugiem TV varētu izmantot vietējie satura radītāji.
J. Palkavnieks uzsvēra, ka valstij nevajadzētu traucēt un likt šķēršļus biznesam. «Palīdzība būtu vēlama, ja mūsu politiķi lepotos ar vietējā ražojuma precēm un produktiem. Politiķiem ar savu lietošanu būtu jāparāda, ka produkts patīk un jārāda tas pasaulei. Mums nav tikai finieris vai cūkgaļa,» sacīja Draugiem.lv pārstāvis.
Db.lv jau vēstīja, ka Draugiem TV iesniegusi Konkurences padomē (KP) iesniegumu lietas ierosināšanai par TV3 un LNT darbībām. «Draugiem.lv palaida interaktīvu platformu, kurā sabiedriskie kanāli tiek rādīti bez maksas. Tad sekojusi attiecīgi TV3 prasība – izslēgt kanālu. Mirkli pēc tam, kad MTG pavēstīja, ka nopērk LNT, saņēmām to pašu no LNT. Uzskatām, ka apvienošanās var kaitēt likumā noteiktajām prasībām nacionālos kanālus rādīt bez maksas,» raidījumā sacīja J. Palkavnieks.
Sociālais portāls Draugiem TV palaidis tāpēc, ka interneta laikmetā TV skatīšanās paradumi ir mainījušies. «Draugiem TV var redzēt ne tikai TV ekrānā, bet arī planšetdatoros un mobilajos telefonos. Ekrānam, kurā skatās TV, zūd nozīme – nozīme ir saturam,» klāstīja sociālā portāla pārstāvis.
Prognozējot nākotnes notikumus, J. Palkavnieks pieļāva, ka cilvēki pēc desmit gadiem gribēs visu ātrāk. «Ja nebūs tiešraide vai liels notikums – cilvēki filmas, raidījumus vai seriālus gribēs redzēt sev pieejamos laikos. Tas nozīmē, ka tu pakārto televīziju sev,» norādīja Draugiem.lv pārstāvis.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru