pirmdiena, 2012. gada 20. februāris

Zatlers atspēko apgalvojumus par nepilsoņu «par» balsu pieskaitīšanuZatlera reformu partijas (ZRP) līderis Valdis Zatlers norāda - demokrātiskā procesā galvenais ir nemanipulēt ar skaitļiem. Komentējot apgalvojumus, ka, pieskaitot nepilsoņu balsis, valodu referendumā būtu vairāk «par», Zatlers norāda - pat, ja saliek skaitļus kopā, vienalga pietrūkst konstitucionālajam vairākumam.
a Krievija grib manipulēt ar likumīgi notikušu referendumu, ar likumīgiem rezultātiem, tā ir jaukšanās Latvijas iekšējās lietās, intervijā Latvijas Radio sacīja ZRP līderis.

Zatlers norādīja - referendums ir Latvijas iekšējā lieta un arī šajā jomā Latvija skaidri parādīja, ka ar savām lietām tā pati tiek galā.

Zatlers notikušo referendumu nosauca par provokāciju, jo organizētāji diezgan skaidri zināja, kāds būs referenduma rezultāts. «Gāja uz to, zinādami, kāds būs iznākums,» sacīja Zatlers.

Jautāts, vai no ZRP puses būs ideoloģisks piedāvājums, kā saliedēt sabiedrību, Zatlers sacīja: «Šajā brīdī, kad ir ļoti skaidra valoda dota, jāpadomā par labas gribas žestiem.»

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru