ceturtdiena, 2012. gada 16. februāris

Kā paslēpt fotoradaru pie t/c Mols ? Как спрятать фоторадар у Mols ?


Laikam, ka bizness nenes cerētos augļus, tādēļ jānodarbojas ar slēptām/aizliegtām metodēm. Būtu jauki uzzināt prevencijas pārvaldes komentārus šajā ziņā. Iesaku visiem par šādiem pārkāpumiem ziņot Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības birojam pa tālruni – 67208108.

"Regulāri sanāk braukt pa Vienības gatvi un tikpat regulāri pie trolejbusu depo stāv brigāde ar fotoradaru," 
"Līdz šim viss notika kā tam jānotiek, fotoradars tika uzstādīts vienā un tajā pašā vietā, regulārie garāmbraucēji jau zina, ka tur tāds dežūrē, un tāpēc tikai reti braucošie pārkāpj ātruma ierobežojumu. Taču šodien novēroju amizantu skatu.
Divi vīri ar zemes rokamo lāpstu rok ap fotoradaru sniega valni, tādējādi mēģinot vismaz daļēji aizsegt fotoradaru, lai tas nav tik pamanāms. Apbraucot nelielu līkumu, braucu pa to pašu vietu atkal un novēroju, ka viens no racējiem bija atgājis kādus 20 metrus nost, lai novērtētu, cik labi šāds sniega valnis piesedz fotoradaru. Tik atklātu "legālās" fotoradara slēpšanas veidu vēl nebiju redzējis, tādēļ nolēmu to iemūžināt.
Kā saka, ja latvietim ir iespēja nopelnīt uz citu cilvēku soda kvīšu rēķina, viņš darīs visu, lai šādu soda kvīšu būtu pēc iespējas vairāk. Bet kā mēs visi zinām, sliktāk vai vēlāk pamanāms fotoradars pelna vairāk.
Veiksmīgu visiem braukšanu un mazāk saņemt fotogrāfijas!"


SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru