otrdiena, 2012. gada 7. februāris

Benzīna cena pārsniedz psiholoģisko 1 lata robežuOtrdien "Statoil" degvielas uzpildes stacijās 98.markas benzīna cena pārsniegusi psiholoģisko lata robežu un viens litrs degvielas maksā 1,009 latus, liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija.

Vēl otrdienas rītā par pussantīmu pieaugušas benzīna un dīzeļdegvielas cenas "Statoil" degvielas uzpildes stacijās. 95.markas benzīns maksā 97,4 santīmus, savukārt dīzeļdegviela - 96,9 santīmus.

"Neste" un "Lukoil" degvielas uzpildes stacijās no rīta cenas vēl nebija mainītas. "Neste" benzīns maksāja 96,2 santīmus, bet dīzeļdegviela - 95,7 santīmus, savukārt "Lukoil" benzīna litra zemākā cena ir 94,5 santīmi, bet dīzeļdegvielas - 94,8 santīmus.

Jau ziņots, ka janvārī degvielas cenas četras reizes sasniedza jaunus rekordus. Janvāra nogalē "Latvija Statoil" un "Neste Latvija" atkal palielināja cenas 95.markas benzīnam Rīgā, un benzīna cenas sasniedza kārtējo, nu jau ceturto rekordu pēdējā mēneša laikā, strauji tuvojoties psiholoģiskajai barjerai "lats par litru".

16.janvārī degvielas cenas palielinātas attiecīgi par 0,6 un 0,3 santīmiem litrā, kad "Latvija Statoil" pilna servisa degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena sasniedza 96,9 santīmus par litru. 20.janvārī tā bija jau 0,974 santīmi par litru. Dīzeļdegvielas cena kopš pirmdienas nav mainījusies – tā maksā 97,9 santīmus litrā.

"Neste Latvija" automātiskajās degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena darba nedēļas laikā pieauga no 95,7 santīmiem līdz 96,2 santīmiem par litru. Dīzeļdegvielas cena kopš pirmdienas kāpuma nav mainījusies – tā maksā 96,7 santīmus litrā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru