otrdiena, 2012. gada 28. februāris

Aicina ziņot par bedrēm Rīgā; kartē apkopos bīstamās vietasLai operatīvi novērstu avārijas situācijas uz ceļa, Rīgas domes Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus informēt Satiksmes vadības centru pa bezmaksas tālruni 80003600 par vietām, kur radušās bedres, norādot konkrētu vietu un adresi.
Departamenta pārstāve Ilze Dišlere skaidroja, ka līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos asfaltbetona segumā intensīvi veidojas bedres, īpaši ielās, kur segums ir novecojis un ir augsta satiksmes intensitāte.

Saņemot informāciju par šādām vietām, speciālisti to apkopos, pārbaudīs un atbilstoši to atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai veiks remontdarbus.

Satiksmes departaments kartē vienkopus ir apkopojis tās ielas, kur autovadītājiem jāpievērš īpaša uzmanība satiksmes drošībai. Kartē iekļautas tādas ielas, kur pie straujas gaisa maiņas veidojas bedres asfaltbetona segumā. Tāpat ir atzīmētas brauktuves un tilti, kur apledojums veidojas straujāk un apledo arī pie aukstākām gaisa temperatūrām.

Ar karti un ielām, kur autovadītājiem jāpievērš lielāka uzmanība satiksmes drošībai, var iepazīties Satiksmes departamenta mājaslapā «www.rdsd.lv».

Satiksmes departaments ielu un tiltu bedru remontu veic visu gadu, taču ziemā tiek labotas tikai tā dēvētās avārijas bedres. Ievērojama bedru veidošanās notiek tieši martā un aprīļa sākumā - laikā, kad intensīvi kūst sniegs.

Satiksmes departaments darbu pie bedrīšu remonta sāks nekavējoties, līdzko iestāsies piemēroti laika apstākļi.

«Jāņem vērā, ka, lai sāktu visaptverošu bedrīšu likvidēšanu pilsētas ielās, nepieciešama pastāvīga diennakts gaisa temperatūra plus 7 grādi, tāpēc šobrīd tiks likvidētas tikai tās bedres, kas apdraud satiksmes drošību,» norādīja Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Vitālijs Reinbahs.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru