piektdiena, 2012. gada 20. janvāris

Benzīna cenai ceturtais rekords mēneša laikā ! Цена на бензин бъет новый рекорд
Lielākie degvielas tirgotāji – "Latvija Statoil" un "Neste Latvija" – šonedēļ atkal palielināja cenas 95.markas benzīnam Rīgā, un benzīna cenas sasniedza kārtējo, nu jau ceturto rekordu pēdējā mēneša laikā, strauji tuvojoties psiholoģiskajai barjerai "lats par litru".

Pirmdien degvielas cenas palielinātas attiecīgi par 0,6 un 0,3 santīmiem litrā, kad "Latvija Statoil" pilna servisa degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena sasniedza 96,9 santīmus par litru. Piektdien tā bija jau 0,974 santīmi par litru. Dīzeļdegvielas cena kopš pirmdienas nav mainījusies – tā maksā 97,9 santīmus litrā, liecina "Gudriem.lv" apkopotā informācija par degvielas cenām piektdien.

"Neste Latvija" automātiskajās degvielas uzpildes stacijās 95.benzīna cena darba nedēļas laikā pieauga no 95,7 santīmiem līdz 96,2 santīmiem par litru. Dīzeļdegvielas cena kopš pirmdienas kāpuma nav mainījusies – tā maksā 96,7 santīmus litrā.
Iepriekš degvielas cenas mainījās 10.janvārī, kad degvielas tirgotāji Rīgā palielināja dīzeļdegvielas un benzīna cenas par vienu santīmu litrā.

"Latvija Statoil" un "Neste Latvija" ir vieni no lielākajiem degvielas tirgotājiem Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru