otrdiena, 2011. gada 29. novembris

Ziņas:Līdz plkst. 14.30 garantētā atlīdzība izmaksāta 20,5 miljonu latu apjomā ! До 14.30 выплачено компенсаций на 20.5 миллионов латов!


Šodien līdz pulksten 14.30 Citadelē valsts garantētā atlīdzība kopumā 20,5 miljonu latu apjomā izmaksāta 4 075  Krājbankas klientiem, liecina jaunākie bankas Citadele dati.

Db.lv  jau rakstīja, ka no šodienas Krājbankas klientiem sākta garantēto noguldījumu izmaksa, ko paredz likums - līdz 100 000 eiro. Nauda tiek izmaksāta Citadeles filiālēs.
Saistītie raksti

Tuvojoties pēcpusdienai, iedzīvotāju rindas pie bankas Citadele filiālēm daudzviet pakāpeniski sāk samazināties, kā informēja bankā Citadele, piebilstot, ka rindas joprojām vērojamas klientu apkalpošanas centros, kas atrodas lielveikalos, kā arī vietām reģionos.

Banka aicina Rīgas iedzīvotājus nākt uz Citadeles centrālo ēku Republikas laukumā 2A (atrodas blakus Zemkopības ministrijai), kur ir plašākas apkalpošanas telpas nekā tirdzniecības centros un līdz ar to arī iespējams uzņemt vairāk klientu.

Tāpat Citadele aicina iedzīvotājus, kam naudas līdzekļi nav steidzami nepieciešami, nesteigties uz banku jau pirmajās dienās, lai nebūtu jāstāv garās rindās un lai sniegtu iespēju pirmajiem atlīdzību saņemt tiem cilvēkiem, kas Krājbankā iesaldētās naudas dēļ šobrīd palikuši bez iztikas līdzekļiem, un uzņēmumiem, kam šobrīd ir ļoti ierobežota maksātspēja.

Lai nebūtu jāstāv «dzīvajā» rindā, banka Citadele aicina iedzīvotājus iepriekš piereģistrēt bankas apmeklējumu Citadeles mājas lapā, kur ir iespēja izvēlēties sev ērtāko pieejamo apmeklējuma laiku un vietu. Kopumā no svētdienas līdz šodienas pusdienlaikam bankas apmeklējumam Citadeles mājas lapā ir piereģistrējušies aptuveni 12 300 klienti.

Citadeles klientiem, kam ir internetbanka, rīkojumu naudas saņemšanai ir iespēja iesniegt savā internetbankā. Kopš sestdienas līdz šodienas pusdienlaikam Citadeles internetbankā rīkojumus atlīdzības saņemšanai ir iesnieguši 2100 cilvēki.

Latvijas valsts garantē Krājbankas klientiem naudas izmaksu līdz 100 tūkstošiem eiro (70280,40 latu). Likumdošana paredz, ka klientiem tiesības saņemt šo naudu saglabāsies pat 60 gadus. Tāpēc šobrīd steigties jau pirmajās dienās uz banku visiem nav nepieciešams, un ikviens var izvēlēties un saplānot sev ērtāko laiku, kad ierasties Citadeles filiālē.

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru