trešdiena, 2011. gada 23. novembris

Ziņas: Lietuvas muitnieki aizturējuši „Snoras” bankas vadītāju! Задержана управляющая "Snoras" банка!

Lietuvas bankas „Snoras” vadītāja Raimonda Baranauska sieva Sigita Baranauskiene 22. novembra vakarā ieradās Rīgā. Tikmēr Lietuvas ģenerālprokuratūra viņas vīru izsludinājusi starptautiskajā meklēšanā.

Baranauskieni 22. novembra pēcpusdienā Lietuvas muitnieki aizturējuši Saloču (Grenctāles) robežkontroles punktā uz Lietuvas - Latvijas robežas, raksta diena.lv.

Muitnieki arī konfiscējuši „Snoras” bankai piederošu automašīnu „Mercedes Benz”, kuru vadīja Raimonda Baranauska sieva Sigita Baranauskiene, atstājot sievieti uz ceļa, ziņo Lietuvas mediji.

Muitas kriminālpārvaldes pārstāvis J. Rimkevicius Lietuvas portālam balsas.lt skaidroja, ka automašīna pārtverta pēc Finanšu noziegumu izmeklēšanas dienesta pieprasījuma. „Tā ir daļa no procedūrām, kas paredzētas, lai arestētu „Snoras” bankas aktīvus,” viņš paskaidrojis. Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā pēc Lietuvas ģenerālprokuratūras pieprasījuma ir apcietināti visi „Snoras” bankas aktīvi, bet tā vadītājs izsludināts starptautiskā meklēšanā.

Noskaidrots, ka Baranauskiene vēlējās izceļot no Lietuvas, lai tiktos ar savu vīru. Saskaņā ar oficiālajiem datiem, sieviete nav apcietināta, bet tikai konfiscēta mašīna, ar ko tā braukusi. Viņai piedāvāts pārkāpt citā mašīnā, kas viņu nogādātu mājās, ko viņa nav vēlējusies. Viļņas laikraksts „Respublika” vēsta, ka pēc mašīnas konfiskācijas, baņķiera sieva atstāta klajā laukā, līdz viņai no Viļņas pakaļ atbraukusi meita un pēc tam abas aizbraukušas uz Rīgu.

Sadusmota par notikušo mašīnas pārmeklēšanu un tās konfiskāciju sieviete laikrakstam „Respublika” izteikusies, ka līdzīgi kā norvēģis (par terorismu apsūdzētais Breivīks) vēlas paņemt ieroci un nošaut visus šajā lietā iesaistītos („Snoras” lietas izmeklētājus). 

SAISTĪTIE RAKSTINav komentāru:

Ierakstīt komentāru